מאמרים - צ'ק ליסט הצעת נישואין - לגזור ולשמור הדפסה מאתר מאמרים

צ'ק ליסט הצעת נישואין - לגזור ולשמור

נכתב על ידי ram surya

[ הדפסת המאמר ]

עוד הרבה לפני שתתחיל להתעניין בחנויות תכשיטים וברכישת טבעת אירוסין,יהיה עליך לתכנן את ההצעה המרגשת שמחכה לה בת הזוג שלך בציפייה גדולה: הצעת הנישואין. אם פעם זר פרחים ומילים כנות היו מספיקים, הרי שכיום ההצעות עטופות בהשקעה, מקוריות, יצירתיות והמון רומנטיקה. בחנות התכשיטים יחכו לך מומחים לתכשיטים שיציגו בפניך טבעות אירוסין, אך בכל הקשור להצעת הנישואין – חובת ההוכחה עליך.


 


הצעה אישית או פומבית?


 


הדבר הראשון שכדאי שתשאל את עצמך הוא איזו הצעה אתה רוצה: הצעה פומבית עם משפחה וחברים או הצעה בארבע עיניים. סינון ראשוני זה יסייע לך רבות בהמשך שכן אלמנט זה משפיע על לוקיישן ההצעה, הפורמט בו היא תערך וכדומה. בשלב זה כבר כדאי שיהיו לך בראש דגמים של טבעות אירוסין מעוצבות שמתוכן תבחר את הטבעת האחת לבסוף.


 


בחר לוקיישן שבו תכרע ברך:


 


אומנם ההמלצה היא קודם לתכנן את ההצעה ורק אז להשקיע בבחירת הטבעת, אך כן כדאי שתתחיל להתעניין בטבעות כבר בשלב זה על מנת שתוכל להתבשל עם רעיונות ודגמים של טבעות אירוסין מיוחדות. אחרי ההחלטה בדבר הצעה אישית או פומבית, כעת עליך לבחור אתה הלוקיישן בו תבחר לכרוע ברך: מסעדה, סרט, יעד בחו"ל, הבית שלכם, המקום בו נפגשתם לראשונה והרשימה ארוכה ולא נגמרת. הבחירה? שלך.


 


חנות התכשיטים מחכה לך:


 


כעת, לאחר שההצעה מגובשת פחות או יותר ויש לך מתווה כללי, תוכל להגיע אל חנות התכשיטים. בחנות יחכה לך צוות מקצועי ומיומן שישמח להציג לך דגמים של טבעות אירוסין זהב לבן ומהרכבים שונים. בחירת הטבעת היא הבחירה החשובה ביותר, שכן הטבעת היא זו שלבסוף תסלול את דרכך אל לבה של האחת. אל החנות כדאי להגיע לאחר שעשית בדיקות מקדימות כדוגמת הצצה בקטלוג אינטרנטי של טבעות אירוסין מהבורסה.


 


גלה לכמה שפחות אנשים על הכוונה להציע:


 


מאחר והצעת הנישואין היא הצעה שהיא הפתעה יותר מכל דבר אחר, נדמה כי האתגר הגדול הוא לשמור עליה בסוד. על מנת להבטיח כי לא יודלפו פרטים על ההצעה או רמזים על בואה, כדאי לגלות לכמה שפחות אנשים על רצונך לכרוע ברך. בנוסף, השתדל שלא להשאיר עקבות אחריך: חיפשת טבעות אירוסין זהב צהוב באינטרנט? מחק את ההיסטוריה. אתה מדבר בטלפון עם חנות התכשיטים? דבר כשהיא לא לידך. הפוך את ההצעה המרגשת ליום המאושר בחייה של האחת שלך. מזל טוב!

אודות הכותב:

דיאמור הינה חברה העוסקת בייבוא וליטוש יהלומים גולמיים ובעיצוב וייצור טבעות אירוסין משנת 1995.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il