מאמרים - מחיר טבעת האירוסין - לגמרי בשליטתך הדפסה מאתר מאמרים

מחיר טבעת האירוסין - לגמרי בשליטתך

נכתב על ידי ram surya

[ הדפסת המאמר ]

אפשר לדבר על הפיל הקטן שבחדר ולהעלות על סדר היום את מה שגברים רבים חוששים ממנו: המחיר של טבעות אירוסין. לא מעטים הגברים שמוצאים את עצמם בשלים לעלות שלב במערכת היחסים ולהציע נישואין לבת הזוג שלהם, אך מה שמטריד אותם מעט הוא הפאן הכלכלי המגולם בהפקת אירוע החתונה ובעיקר ברכישת הטבעת.


 


במקום להטריד את עצמכם בשאלות, תהיות ובמחשבה לדחות את ההצעה, הרי שיש דרך קלה בהרבה יותר: להתעדכן בכל מה שקרה בשנים האחרונות בענף טבעות האירוסין. כיום על מנת לרכוש טבעת אירוסין כל שנדרש מכם הוא כוונה כנה ורצון לבנות עתיד עם בת הזוג שלכם. מדוע? מאחר ורכישת טבעות אירוסין מהבורסה היא רכישה נוחה משתוכלו לדמיין.


 


מגוון עצום של דגמים = מגוון עצום של מחירים:


 


האם חשבתם שתוכלו לרכוש טבעות אירוסין זהב לבן במחירים זולים? חנויות התכשיטים עלו על הצורך של גברים לרכוש טבעת אך במחירים צנועים למדי, ועל כן לצד הסקטורים היוקרתיים יותר בחנויות, ישנם גם אזורים של טבעות בנראות צנועה יותר ובמחירים זולים. לא כל גבר רוצה להשקיע סכום גדול ולא כל אישה מצפה לקבל טבעת שנבחרה מתוך מבחר של טבעות אירוסין קלאסיות. ישנן בחנויות כיום טבעות מסוגים רבים. המשמעות? מנעד רחב של מחירים – מזול ועד יקר.


 


דגמים מיוחדים לצד דגמים פשוטים:


 


אם פעם היה עליכם להתאים את עצמכם אל הטבעות ובהתאם גם אל המחירים שלהן, הרי שכיום המצב שונה לחלוטין: המבחר הרב של הטבעות מאפשר לכם למקם את עצמכם באזור הנוח לכם ביותר: גם מבחינת נראות הטבעת וגם כמובן מבחינת המחיר שלה. ישנן טבעות אירוסין זהב צהוב יוקרתיות יותר, לצד טבעת מאותו הרכב אך בעיצוב צנוע יותר וזול יותר. האם כדי להציע נישואין כיום צריך להיות בעלי הון עצמי? כלל וכלל לא!


 


לא כל טבעת משובצת ביהלומים:


 


אחד הגורמים המשפיעים ביותר על מחיר הטבעת הרי שהוא שיבוץ היהלומים עליה. לא כל טבעת אירוסין צריכה להיות טבעת שנבחרה מתוך המגוון של טבעות אירוסין מעוצבות עם יהלומים, אלא ישנן גם חלופות אחרות ההולמות את הצעת הנישואין. כיום, כמעט עם כל תקציב שתגיעו איתו אל חנות התכשיטים, תוכלו למצוא טבעת העונה על הצורך שלכם. זיכרו לאורך כל הדרך כי הטבעת הינה סמלית, והדבר היקר ביותר הוא האהבה שלכם אל בת הזוג שלכם. מציעים נישואין בלי חורים בכיסים!

אודות הכותב:

ל"דיאמור" ארבעה תחומי מומחיות עיקריים: 1. ייבוא יהלומים גולמיים מאפריקה ורוסיה.   2. ליטוש וחיתוך היהלומים באמצעות המכשור המתקדם והמוביל ביותר בעולם.   3. עיצוב טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים.   4. מכירות תכשיטי יהלומים בארץ ובעולם.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il