מאמרים - כמה דברים שחשוב לדעת על טבעת האירוסין הדפסה מאתר מאמרים

כמה דברים שחשוב לדעת על טבעת האירוסין

נכתב על ידי ram surya

[ הדפסת המאמר ]

לכאורה, טבעת האירוסין היא טבעת סימבולית שאותה רוכשים הגברים על מנת שיוכלו לכרוע ברך, לבקש את ידה של אהובתם ולצעוד ביחד אל חיים משותפים. בעוד טבעות נישואין נרכשות במשותף על ידי הגבר והאישה, טבעות אירוסין מיוחדות נרכשות רק על ידי הגברים ועל כן מדריך זה מוגש באופן אישי אליהם. מה חשוב שתדעו על טבעת האירוסין שתרכשו?


 


לא מחכים לרגע האחרון לרכוש אותה:


 


כשזה יגיע אל טבעת נישואין, הרי שתהיה לכם תזכורת שהגיע הרגע לרכוש אותה הודות לבת הזוג שלכם. כעת, האחריות היא לגמרי שלכם וחשוב שתדעו: לא מחכים לרגע האחרון לרכוש אותה. לצד הקטלוג הזמין של הטבעות שאותן תוכלו לרכוש בכל עת, ישנן טבעות שיש להזמין מראש, טבעות הדורשות הגדלה והקטנה וכדומה, ועל כן לא מחכים לרגע האחרון אלא לוקחים מרווח זמן הגיוני בין רכישת טבעות אירוסין זהב לבן ועד להצעת הנישואין.


 


הטעם שלכם + הטעם שלה = הטבעת המושלמת:


 


אז איך רוקחים את הטבעת המושלמת שתעניקו לבת הזוג שלכם? הנוסחה די פשוטה: הטעם האישי שלכם בשילוב הטעם האישי שלה, וקיבלתם את טבעת החלומות המתחשבת גם בטעמה האישי בתכשיטים, וגם מגלמת בה נימה אישית מכם. לא חסרות כיום טבעות אירוסין ותוכלו למצוא מגוון רחב של טבעות המתחיל עם טבעות אירוסין זהב צהוב ומגיע עד טבעות פשוטות יותר.


 


לא צריך לשבור תכנית חיסכון בשביל טבעת:


 


הסברה כי טבעות האירוסין הן טבעות שצריך לטובת רכישתן לשבור את תכנית החיסכון או לקחת הלוואה מההורים היא אינה נכונה. אם פעם הטבעות היו מגיעות במחיר כמעט אחיד וכזה שהיה בהכרח מאד יקר, כיום המגוון העצום של הטבעות כולל בתוכו גם טבעות אירוסין זולות המתאימות לאלו שלא רוצים או יכולים להשקיע כסף רב ברכישת הטבעת. אם כן, כל הנדרש מכם בכדי להציע נישואין הוא המון אהבה בלב.


 


רכישה בחו"ל? לא בדיוק ההמלצה החמה ביותר:


 


אתם נמצאים בטיול בחו"ל וראיתם טבעת שלא הצלחת להוריד ממנה את העיניים? לא בטוח כי רכישת טבעות אירוסין מעוצבות מחוץ לישראל היא הבחירה הנכונה בשבילכם. רכישה בחו"ל בחנות שאינכם מכירים יכולה להסתכם כחתול בשק, ובמידה ותצטרכו תיקונים שונים או אם מצאתם פגם בטבעת, הרי שיהיה קשה עד בלתי אפשרי לממש כל אחריות. לא חסרות חנויות מתמחות ובעלות שם בישראל המציעות לכם טבעות במחירים נפלאים – חפשו אחריהן!

אודות הכותב:

צדוק יהודה מומחה בעיצוב טבעות נישואין ואירוסין. לאתר הרשמי -  www.y-z.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il