מאמרים - איך לפרסם מרפאת שיניים באינטרנט הדפסה מאתר מאמרים

איך לפרסם מרפאת שיניים באינטרנט

נכתב על ידי שיר כספי

[ הדפסת המאמר ]

אם אתם בעלי מרפאת שיניים ומחפשים דרך להגדיל את כמות הפניות למרפאה, סביר להניח כי השאלה איך לפרסם מרפאת שיניים באינטרנט בצורה יעילה ודאי מעסיקה אתכם רבות. אז הנה כמה דברים שעליכם לדעת על פרסום מרפאות שיניים:

במשך שנים רבות פרסום מרפאות שיניים נעשה באמצעות מקומונים. הסיבה העיקרית לכך היא שזו הייתה הדרך הטובה ביותר להגיע לקהל היעד על פי פילוח גיאוגרפי. בפרסום מרפאות שיניים קיימת חשיבות לפילוח הגיאוגרפי בשל העובדה כי מדובר בעסק לוקאלי. 
עם כניסת האינטרנט לחיינו והמעבר לפרסום הדיגיטלי, השתנו הדברים והדרך הטובה ביותר להגיע לקהל היעד של מרפאות שיניים הוא באמצעות פרסום מקוון. זאת בשל העובדה כי האינטרנט מאפשר פילוח רחב יותר מלבד מיקום גאוגרפי. בין אפשרויות הפילוח שמציע הפרסום המקוון ניתן למנות - היסטוריית גלישה וחיפושים, תחומי עניין, גיל, מצב משפחתי ועוד. ככל שהפילוח רחב יותר, כך ניתן לתאר במדויק את קהל היעד אליו רוצים להגיע ובכך לחסוך מאות ואלפי שקלים על פרסום שמכוון לקהל יעד לא נכון. 


למה כדאי לפרסם מרפאות שיניים באינטרנט?

בעלי מרפאות שיניים רבים כבר הבינו את כוחו של האינטרנט המשמש ככלי יעיל לפרסום מרפאות שיניים. לפרסום באינטרנט יתרונות רבים בניהם ניתן למנות את היתרונות הבאים:


- מערכות הפרסום באינטרנט מאפשרות לפלח את קהל היעד בצורה פרטנית וספציפית.
- הפרסום  המקוון הוא מדיד וניתן לקבל פידבק מקהל היעד ולדעת האם יש צורך לשפר את הפרסום, ואם כן אז מה לשפר בדיוק.
- הפרסום הוא מיידי ובאמצעותו ניתן להגיע לקהל היעד בקלות ובמהירות.
- האינטרנט מאפשר אינטראקציה בין הלקוח למרפאת השיניים באמצעות כפתור חיוג, שליחת הודעה, צ'ט עם נציג ועוד. 


קיימות מערכות פרסום רבות באינטרנט, בניהן ניתן למנות את גוגל ואת הרשתות החברתיות דוגמת פייסבוק ואינסטגרם.  


פרסום בפייסבוק - ניתן לפרסם מרפאות שיניים בפייסבוק באמצעות פרסום אורגני ו/או ממומן. פרסום אורגני כולל ניהול עמוד עסקי וכתיבת פוסטים בעלי ערך מוסף לקהל היעד. הפרסום האורגני לבדו פחות יעיל כיוון שאחוז החשיפה שלו נמוך מאוד ועל כן יש צורך לשלב גם פרסום ממומן הכולל יצירת מודעות ודפי נחיתה, הגדרת קהל יעד ותקציב. 


פרסום בגוגל - פרסום מרפאות שיניים בגוגל מאפשר להגיע ישירות לאנשים שמחפשים מרפאות שיניים. הפרסום הממומן בגוגל מופיע בראש עמוד תוצאות החיפוש. מדובר בשלוש המודעות הראשונות, כאשר הדירוג שלהן נקבע בהתאם לרלוונטיות של המודעה לביטוי החיפוש. שאר התוצאות המופיעות בעמוד הן תוצאה ישירה של קידום אורגני של עמודי אינטרנט. קידום אורגני דורש עבודה רבה ולוקח זמן אבל משתלם מאוד בטווח הרחוק. מדובר למעשה בהזנת תכנים איכותיים ורלוונטיים לעמוד הבית של המרפאה, כך שכאשר יחפשו בגוגל ביטויי מפתח הנמצאים במאמר, הוא יופיע בעמוד התוצאות של גוגל. 

אודות הכותב:

רוצים לדעת עוד על פרסום מרפאות שיניים ואיך לפרסם מרפאת שיניים ולקבל הצעת מחיר? לחצו כאן או התקשרו עכשיו 08-88683934 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il