מאמרים - מה זה מספרים וירטואליים? הדפסה מאתר מאמרים

מה זה מספרים וירטואליים?

נכתב על ידי יואב צור

[ הדפסת המאמר ]

מאז שעולם האינטרנט השתלט על חיינו, יותר ויותר דברים הופכים להיות וירטואליים. ישנם סרטים שמנסים לגדות את העתיד וטוענים כי בעוד כמה עשרות שנים הכל יהפוך להיות וירטואלי, אפילו אנחנו - האנשים לא יצאו לטייל ולהכיר חברים חדשים משום שיהיו מחוברים למשקפי מציאות מדומה, בה כל אחד יוכל להיות כל מה שירצה והדבר יגרום להם לא לרצות לחזור אל החיים האמתיים. עם זאת, בינתיים כל הדברים האלו בגדר תאוריה וכעת אין שום סיבה לחשוש שהם יהפכו למציאות. במאמר זה נדבר על סוג וירטואליזציה חדש יחסית בשוק והוא מספרים וירטואליים.


מה זה מספרים וירטואליים?


מדובר על מספר טלפון לכל דבר, ממש כמו אחד שקשור לטלפון הסלולרי שלכם, רק כאן - אין כרטיס סים שהנכם רגילים אליו והמספר לא צריך להיות קשור לאף טלפון. שורה תחתונה, מדובר על מספר טלפון רגיל לכל דבר שהחברים שלכם יכולים לחייג אליו, אתם יכולים לחייג ממנו, לקבל מסרונים וכו'.


למה צריך מספרים וירטואליים?


מי ששומע על שירות זה בפעם הראשונה, ככל הנראה מאוד יופתע והשאלה שתעלה בראשו היא "למה בכלל צריך מספרים וירטואליים אם יש לי מספר טלפון רגיל?" שאלה מצוינת! זה נכון שאתם יכולים לגשת לכל חברת סלולר ולרכוש ממנה כרטיס סים עם מספר טלפון שיהיה שלכם באופן קבוע. עם זאת, ישנם מצבים שמצריכים מסר טלפון וירטואלי, לדוגמה - הנכם בעלי חברה קטנה ויש ברשותכם טלפון סלולרי שאליו מתקשרים הלקוחות. בואו נודה באמת - לתת ללקוחות מספר טלפון סלולרי כמספר שירות לקוחות של חברתכם, לא נראה כל כך מקצועי, אך אינכם רוצים לרכוש טלפון נייח אל העסק. לשם כך, תוכלו לקנות מספר טלפון וירטואלי ולקשר אותו אל מספר טלפון הסלולרי שלכם ולבצע הפניית שיחות. כך כל לקוח שיצור עמכם קשר יתקשר למספר וירטואלי ויגיע בעצם למספר הסלולרי שלכם. 


כמובן שישנם שימושים נוספים למספרים וירטואליים, לדוגמה, בשביל להירשם לרשתות חברתיות - בטח יצא לכם לשים לב כי ישנם מספר רשתות חברתיות שלא נותנות להירשם לאתר שלכם ללא מספר טלפון מקושר. יכול להיות שאינכם רוצים לרשום באתר את המספר האמתי שלכם או אולי המספר שלכם כבר קשור לפרופיל אחר. לשם כך, הנכם יכולים לרכשם מספר טלפון וירטואלי ולהשתמש בו לצורך הרשמה לאתרים שונים. 


אנו מקווים כי מאמר זה תרם לכם וכעת הנכם יודעים מה זה מספרים וירטואליים ומה השימוש שלהם. 

אודות הכותב:

אליסה

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il