מאמרים - שף פרטי ליום הולדת- זיכרונות טעימים הדפסה מאתר מאמרים

שף פרטי ליום הולדת- זיכרונות טעימים

נכתב על ידי נועה דניס

[ הדפסת המאמר ]

שף פרטי ליום הולדת- זיכרונות טעימים


 


לא תמיד, מתנת יום הולדת עשויה להיות מה שישמח את מי שחוגג יום הולדת והוא אדם יקר לכם במיוחד. מסיבת הפתעה של בני משפחה וחברים טובים בצירוף של שף פרטי ליום הולדת, עשויה להיות הפתעה נהדרת עבור מי שחוגג ואינו יודע, מה מארגנים לו ביום הולדתו. מי שאוהב במיוחד חוויות קולינריות, עשוי למצוא כי הפתעה זו, עשתה לו את כל השנה.


 


ישנם ימי הולדת של גיל 50, 60 שהם ימי הולדת מאוד משמעותיים לאב, אם, סבא או סבתא ובני המשפחה המאוחדים, מארגנים לו או לה מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת, שתקלע בדיוק לטעם של מי שחוגג, אם מבחינת האירוע, סוג האוכל שיוגש ויוכן מול עיני המוזמנים ועוד.


 


מי שחוגג יום הולדת מצפה מכם להפתיע אותו


 


זו בדיוק הנקודה ולכן, יש לארגן מסיבת יום הולדת שתהיה מיוחדת במינה, באמצעות הזמנת שף פרטי, אשר יכין מטעמי  גורמה נפלאים ליום הולדת ויפתיע את כולם, במיוחד את מי שחוגג. סגנון המטבח הפתוח מול האורחים בבית או לחלופין, אם יום ההולדת נחגגת בתקופת האביב והקיץ, ניתן יהיה לחגוג אותה פשוט בחיק הטבע במקום מיוחד ולעדכן את השף הפרטי, אשר יתארגן בהתאם.


 


מי מאתנו לא חש סיפוק, כאשר אנו מתכננים מסיבת הפתעת יום הולדת לאדם שהוא יקר לנו. את כל הארגון המיוחד הזה של ערב מיוחד ליום הולדת, תוכלו לבצע עם החברים הקרובים ובני המשפחה, כאשר אתם מתייעצים עם השף הפרטי, אשר ישאל אתכם שאלות חיוניות, כך שיוכל לארגן נכון את הערב המיוחד הזה. למשל כמות האורחים שיגיעו, מה האוכל האהוב עליו או עליה, אילו מנות יוגשו ואילו מנות אחרונות כדאי יהיה להגיש לאורחים, מי יכין או יביא את עוגת יום ההולדת, אם השף יכול לאפות עוגה מיוחדת ליום ההולדת, איזה יין יוגש ואילו משקאות כלים הוא ממליץ לכם שיוגשו באירוע.


 


יום הולדת עם שירות ומסעדת גורמה- אצלכם בבית


 


אם פעם הייתם ניגשים למסעדת גורמה בכדי לחגוג יום הולדת, היום מסעדת הגורמה כבר יכולה להיות אצלכם בבית, עם כל הכלים הדרושים, השף הפרטי שיגיע עם עמדה מיוחדת ומרשימה, יארגן את השולחנות כולל העיצוב שיכלול סט מפות, סכו"ם, פרחים ונרות ועוד. שף פרטי, אשר יכין לכם ארוחת יום הולדת מיוחדת, יחשוב יתכנן את האירוע עבורכם, לפרטי פרטים וכן, יביא עמו צוות סיוע, אשר ינקה עבורכם את המטבח  והכלים, כך שמדובר על שירות מושלם שנעים יהיה לכם להיזכר בו ולחזור עליו שנית.


 

אודות הכותב:

נועה דניס 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il