מאמרים - סטיילינג אישי- צעד קטן לשינוי גדול. הדפסה מאתר מאמרים

סטיילינג אישי- צעד קטן לשינוי גדול.

נכתב על ידי אנגלינה איסנוב

[ הדפסת המאמר ]

סטיילינג


סטיילינג אישי מאפשר לך לבטא את עצמך דרך הסגנון האישי שלך. כיום בחברה אנו נעזרים באופנה כמרחב לביטוי עצמי. האופנה משפיעה על הזהות שלנו בחברה ועל התפיסה שלנו בתוכה.


האדם יכול באמצעות הסגנון האישי שלו לבטא את עצמו, את אישיותו. ניתן לקבל רושם על מישהו ב-7 השניות הראשונות שאנו רואים אותו על פי המראה החיצוני בלבד. סטיילינג זהו תחום רחב מאוד ובתוכו יש : סטיילינג אישי, סטיילינג לטלוויזיה, סטיילינג להפקות אופנה וכ'ו.


 


סטיילינג אישי


סטיילינג מסוג זה מכיל בתוכו: התאמת צבעים נכונה, סידור ארון, התאמה נכונה למבנה הגוף וקניות. המטרה היא למצוא את הסגנון האישי שמתאים לאותו האדם ולהדגיש את היתרונות שבו ולהסתיר את החסרונות. שירות זה מתקיים בלווי של סטייליסטית אישית שמלווה אותך לכל התהליך. תחום זה הוא תחום אשר מתפתח ונהיה יותר מבוקש בשוק כיום.


סטיילינג להפקות אופנה


סטיילינג מסוג זה מכיל בתוכו : מחקר לנושא של הסטיילינג, בחירת טוטאל לוק עבור המצולמים, אסיפת ובחירת הבגדים והאביזרים המתאימים ויום צילומים.


סוג סטיילינג מסוג זה בדרך כלל ניתן לראות במגזינים נחשבים, צילומים לפרסומות ומפורסמים.


מי צריך?


בדרך כלל מדובר באנשים שעברו תהליך או שינוי כלשהו בחיים. בין אם מדובר בהרזיה, קידום בעבודה, פרידה, גירושין וכ'ו. אנשים אלו רוצים למצוא את הסגנון האישי שמתאים עבורם והרגיש טוב עם עצמם, לקבל את הקידום וקודם כל לאהוב את עצמם ולבטא את עצמם גם מבחינה זו.


תהליך זה הוא תהליך מורכב גם מבחינה רגשית וגם מבחינה פיזית. הלחץ של להיראות בצורה מסוימת או כפי שהנורמות החברתיות מכתיבות לך ולא להיות שונה. אז כאן דווקא להיות שונה זה טוב, קודם כל להיות אתה ולבלוט מעל שאר "העדר". לעיתים השינוי יכול להיות קשה מכיוון שיש על האדם להתמודד עם כל החסרונות שלו וחוסר הביטחון שלו עם גופו ולהיות שונה ממה שהחברה מכתיבה לו.


על מנת שהאדם יוכל למצא את עצמו במלואו ולהרגיש נוח עם עצמו מבחינה רגשית, להשלים עם החסרונות ולשפר את מה שאפשר ולהדגיש את היתרונות שבו. אם ימצא את הסגנון המתאם לו זה יתן לו תחושת בטחון עצמי, בטחון ושלמות עם הגוף שלו, גם היתרונות וגם החסרונות שלו. זה הזמן שלך לעשו את השינוי שתמיד רצית בעזרת הסטיילינג הנכון והמתאים עבורך באופן אישי. כעת גם שירות סטיילינג שיתן לך הכוונה נכונה, פגישת הכרות ללא עלות והתאמה נכונה מבנה הגוף שלך.

אודות הכותב:

אנג'לינה - שירות סטיילינג אישי הכולל: התאמת צבעים ולמבנה גוף, סידור ארון ויום קניות. לתיאום מפגש הכרות ללא עלות ניתן ליצור קשר במייל >>> angieisanov@gmail.com.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il