מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

נשים רבות אשר נכנסות להריון בפעם הראשונה, מעוניינות לשמור תיעוד של תקופה זו. הן מעוניינות לעבור צילומים הריון אצל צלמות מקצועיות, על מנת ליהנות מבוק הריון מרשים, בו הן יוכלו לדפדף ולהיזכר כיצד הן נראו כשהן היו בתקופה זו, במלוא הנשיות והזוהר.


כל אישה אשר מבקשת לעבור סט צילומי הריון ראשון, עומדים בפניהם מספר אופציות אותן נציג במאמר זה. לפני שנציג את האופציות השונות וכיצד יש לבחור ביניהן, צריך לזכור, לא פחות חשוב מבחירת אחת מהאופציות, הרי שיש לבחור אצל מי לעבור את הצילומים, החלטה זו תתקבל על פי ניסיון הצלמת, הכימיה בינה לבין האישה, עלויות וכן המיקום בו היא עובדת.


חשוב לזכור עוד, מאחר ומדובר בצילומי הריון ראשון שיש להכיר מעט את התחום. אומנם מדובר בצילומים אך יש בהן משהו אינטימי, מעט חושפני, צריך לזכור שהצילומים מתבצעים בין השבוע ה-28 לשבוע 36, כשהבטן כבר בולטת. לכן גם צריך להגיע מוכנים לצילומים, לדעת מה עומדים לעבור וכיצד זה אמור להתבצע.


כעת נעבור לדבר החשוב באמת, אילו אופציות עומדות בפני אישה שנמצאת בהריון הראשון שלה והיא מעוניינת לעשות צילומי הריון. בחלק הבא נציג את האופציות העיקריות, נסביר בקצרה כיצד זה מתבצע וכן יתרונות של כל אופציה כזו.


 


אופציות של צילומי הריון

האופציה הראשונה היא צילומי הריון בסטודיו. כל צלמת שמכבדת את עצמה מחזיקה סטודיו בו היא יכולה לבצע סט צילומים. הצילומים נמשכים מספר שעות, במהלכן הצלמת גם לומדת להכיר את המצולמת שלה ובהתאם גם מצלמת אותה.


הסטודיו כולל, בדרך כלל, רקעים מסוגים שונים, בין רקעים חלקים לרקעי נוף או תבניות של תמונות ייחודיות, כמו כן בסטודיו יש פריטי לבוש אשר האישה יכולה להחליף ביניהם, כמובן שכל מצולמת יכולה גם להביא בגדים משלה. לגבי איפור, ניתן להגיע לסטודיו מאופרות ואפשר להוסיף גם איפור בין הצילומים.


היתרון של צילומי הריון בסטודיו הוא שמדובר בזירה מאוד אינטימית, זירה בה הצלמת והמצולמת יכולות ליהנות מחיבור ביניהן מבלי הפרעות, הצילומים נערכים בצורה שקטה ושלווה, והמצולמת יכולה להרגיש הרבה יותר חופשיה בצילומים וביניהם.


האופציה השנייה הבולטת היא צילום הריון בטבע. מדובר על צילומים שנערכים בשדות, פרדסים, חוף ים ובכל מקום אחר בו המצולמת בוחרת, בתנאי כמובן שהצלמת יכולה להגיע אליו.


צילומים אלו נערכים בשעות האור, על מנת שהתמונות יצאו ברורות ויפות, בדרך כלל הצילומים נערכים עם סט בגדים מסוים (במידה וניתן להחליף אז עם יותר מסט אחד), ובתנאי מזג אוויר נוחים ושלווים.


היתרון הגדול של צילומי הריון בטבע, נהנים מאווירה משוחררת בזמן הצילומים, רקע טבע ומרשים, והאפשרויות לצילומים הן רבות יותר מאשר בסטודיו. עם זאת צריך לזכור, שלעיתים האינטימיות משתנה ואיננה דומה לזו שבצילומי הריון בסטודיו. 

אודות הכותב:

צילומי הריון, צילומי משפחה, בוק בת מצווה - צילומי טבע וסטודיו | דנה אופיר

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il