מאמרים - טיול תל אביבי הדפסה מאתר מאמרים

טיול תל אביבי

נכתב על ידי ori zamir

[ הדפסת המאמר ]

תל אביב שלנותל אביב היא עיר גדולה, מדהימה ומגוונת ביותר. תוכלו למצוא בעיר מסעדות עם מטבחים שמקורם מדרום אפריקה ועד ניו זילנד דרך מטבחים אסייתים, איטלקיים, צרפתיים ובשר ארגנטינאי איכותי ברמות מהגבוהות בעולם. חוץ מאוכל, תל אביב ניחנת הן בהיסטוריה והן בארכיטקטורה מסגנונות שונים ומתקופות שונות. גם חובבי האומנות יהנו בעיר הבילוי מספר אחת בישראל משלל בתי אמנים, תערוכות ותצוגות מכל סוג שרק תוכלו לדמיין.


אז איך בעצם מוצאים את כל המידע הרלוונטי?


בתוך כל השפע הזה של הדברים לעשות, מקומות לראות ואוכל לאכול ישנם מספר מדריכים טובים שתוכלו להעזר בהם על מנת להתמקד, כי אחרת, הטיול שלכם יתחיל ויגמר בתל אביב. כמעט אין יום בעיר הגדולה שלא נפתחת מסעדה חדשה ולכן גם אם מאוד תתאמצו לא תוכלו למצות את כל האפשרויות העומדות לרשותכם. מדריכים טובים לאוכל תוכלו למצוא ב Mako food או במגזינים נוספים המתפרסמים ומתחדשים כל הזמן. אפליקציות ואתרים נוספים שכדאי להכיר ורובכם ודאי כבר מכירים הם REST ו - TRIP ADVISER. בנושאי אומנות וארכיטקטורה ניתן להיכנס לאתר של עיריית תל אביב יפו שם נמצא רוב המידע או לחפש נקודתית במנועי החיפוש. 


אל תפספסו את:


מתחם התחנה - המציע מדי חודש תערוכות מתחלפות לצד איזור ציורי מקסים קרוב לדרום תל אביב ובסמוך ליד.


שרונה - מתחם חדש המשלב את שוק האוכל המקסים בו תוכלו גם לקנות ירקות ומוצרי בסיס כמו דגים, וגבינות מהמשובחות ביותר שתמצאו בשוק הישראלי ומשלב גם מגוון רחב של מסעדות, אופנה, משחקי חשיבה ואווירה פסטורלית שאין שנית לי בעקבות חידוש הבתים הטמפלרים סביבם נבנה כל המתחם


חופי תל אביב גם הם מקסימים ובעונת הקיץ הומי אדם וצבעוניים ביותר - אל תשכחו קרם הגנה ומטקות.


שוק הכרמל, שינקין ונחלת בנימין - השלישיה יוצאים כולם מאותה כיכר וכל אחד אופייני בשלו. האווירה בשוק בשיאה בימי שישי מהבוקר ועד הצהריים המאוחרים - ניתן לקנות דגים טריים, גרביים, חלווה, דברי אומנות או בגדי יוקרה - וכל מה שביניהם !


איך כדאי להתנייד בעיר?


מוניות גדולות תל אביב היא אופציה מעולה לדרך התניידות בתל אביב. הן זריזות, מהירות וגמישות. הגמישות מתבטאת בזה שלהבדיל מאוטובוסים שעוצרים רק בתחנות מונית גדולה תעצור לכם בכל מקום על הדרך שרק תבקשו. מחירן זהה למחירי האוטובוסים ולפעמים זול מהם והן מופיעות בתדירות לא נתפסת. חד משמעית זו הדרך הנכונה לטייל ברחבי תל אביב. שלא תחשבו על רכב פרטי אפילו כי רק חיפוש החניה שבטח תמצא 10 דקות ממחוז חפצכם, ההליכה מהחניה למקום וחזרה אל הרכב - בזבוז זמן משבע ובזבוז אנרגיה גדול אף יותר

אודות הכותב:

אורי

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il