מאמרים - רעיונות ליום הולדת 70 הדפסה מאתר מאמרים

רעיונות ליום הולדת 70

נכתב על ידי רויטל טל

[ הדפסת המאמר ]

 אז התחלתי לחשוב, התחלתי לתכנן, התחלתי לשאול מכרים והתחלתי לחפש באינטרנט, האמת שחשבתי על שירה בציבור, והאמת שמצאתי זמרת אשר נראתה לי סימפטית ומקצועית מאוד, צלצלתי אליה, וכבר משיחת הטלפון הראשונה איתה הרגשתי שמצאתי !!


היא פשוט הבינה על מה אני מדברת, ונתנה לי מענה מיידי לכל הפחדים והחששות שלי, ענתה לי מיד לכל שאלה, בקשר לכל סיטואציה שעלולה להיווצר, ובעצם הבינה בדיוק על מה אני מדבר.


על כך שאבא שלי דעתן ובררן, על כך שהאורחים שלי "עדינים", ועל כך שאני לא בטוח שיהיה שיתוף פעולה.


הזמרת איתה יצרתי קשר, מכירה את כל המצבים אשר עלולים להיווצר באירוע ובביטחון מלא הפיגה את כל  אין ספק שהיא מקצוענית ומדבריה אפשר להבחין מיד שיש לה נסיון רב באירועים מכל הסוגים.


 היה מדהים !!


כל כך הרבה פעמים בחיים אנחנו מוותרים על מי או מה שאנחנו  


רק בשביל שלמישהו אחר יהיה טוב, אז אם אנחנו רוצים לגרום אושר ולחגוג יום הולדת למישהו שאנו אוהבים מאוד וממש חשוב לנו שיהיה לו טוב ויהיה מרוצה, לפעמים אין לנו ברירה, ואנו צריכים לחשוב על האחר.. ומה קורה אז ? אז אנחנו שמחים בשבילו ויחד איתו. אז אנו מאושרים שהוא שמח ושהוא נהנה וכך יוצא שכשאנחנו מחוברים למישהו  ואוהבים אותו, אנו מקבלים אותו ואת טעמו.


מבלי להודיע לאבא, מבלי לרמוז לו, התחלנו בתכנון האירוע, התחלנו להזמין, התחלנו לחשוב על כיבוד מתאים, לא גרנדיוזי מדי.. והזמנו את רויטל טל שירה בציבור. אין ספק בכלל וכמעט שאי אפשר לתאר במילים את פניו של אבינו כאשר ראה את כל אהוביו מולו, השמחה לפגוש חברים וותיקים שלא ראה זה מכבר הימים, יצרה חוויה נפלאה, ויחד עם השירים, שירי ארץ ישראל, והאנרגיה הנפלאה של רויטל הזמרת נוצר קסם של ערב, קסם של חיבור ואווירה.


 


בחרתי בזמרת שירה בציבור


אני כל כך שמח שהפעם בחרתי נכון, ושמח שבחרתי בשירה בציבור,  הזמרת ממש עשתה את האירוע, הביאה את האנשים הנוכחים לפעילות שירה ומצב של שמחה מתפרצת, השירים בתכנית שלה נגעו בכל אחד ואחד, היא ידעה להגיש אותם, ידעה להנחות ולעודד אותם לשירה ואף לריקודים. רויטל טל באישיותה לבבית וזורמת
זה היה החזון שלי כשתכננתי את יום הולדתו של אבא, יחד עם ילדיו, נכדיה, וחבריו הוותיקים מכל תקופות חייו, זאת לכשלעצמו ומוסיקה מתאימה ונכונה יביא לו אושר גדול.


 

אודות הכותב:

רויטל טל - זמרת מנחה ערבי שירה בציבור בארועים


מתמחה בארגון שירה בציבור בימי הולדת  עגולים..

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il