מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

אם אתם מסוג האנשים שלפני קנייה של מוצר זה או אחר עושים השוואת מחירים ב"זאפ", כנראה שכל מה שקשור לדברים גלובאליים יותר, כמו ביטוח רכב או דירה, הנכם דואגים לבדוק את הנושא מספר פעמים ולקבל הצעות מחיר מכמה חברות שונות על מנת לבחור בעסקה המשתלמת ביותר. אם אינכם שייכים לקטגוריה זו של האנשים - כדאי שתתחילו, זאת משום שנושא של השוואת מחירים ביטוח דירה או רכב הנם נושאים מאוד חשובים ואין כאן "שחור או לבן", לכן, אם לא תבצעו השוואת מחירים, יכול להיות שתשלמו אלפי שקלים יותר ללא שום סיבה משמעותית לכך. 


חשוב להבין כי בכל הנושא של ביטוחי דירה, לא קיימת רגולציה בשוק ולכן, כל חברת ביטוח רשאית לקבוע לעצמה את המחירים שהיא רוצה - להסכים למחירים האלה או לא, זו בחירתכם האישית, אך נושא של קביעת המחירים היא של חברות הביטוח ואף אחד לא יכול להגיד להם אחרת. 


על מנת להיות צרכנים נבונים, על אחריותנו להגקליד בכל מנוע החיפוש את הביטוי: "השוואת מחירים ביטוח דירה", להיכנס לאתרים הרלוונטיים, להקליד את הפרטים הנדרשים ולבדוק הצעות מחיר של כל אחת מהחברות. לעתים, מדובר על אתרים שנותנים את ההצעות מחיר מיד עם מילוי הפרטים, כאשר באתרים אחרים צריך להמתין לשיחה של נציג. בשני המצבים, כאשר אנו רואים את הצעות המחיר של כל החברות, השאלה הראשונה שעולה הראשנו היא - האם כדאי לרכוש ביטוח דירה מחברה גדולה או קטנה?


זו שאלה לגיטימית לגמרי והיא מטרידה המון אנשים שמתחילים לעסוק בנושא של ביטוח דירה. בואו נפרט על היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאופציות:


השוואת מחירים ביטוח דירה, חברה גדולה - אין ספק שחברות גדולות הנן בעלות מוניטין גבוה יותר והרבה יותר קל לסמוך על חברות אלו. עם זאת, דווקא בגלל שמדובר על חברות גדולות עם אלפי עובדים, הסיכוי ל"פאשלה" של עובד כלשהו היא גבוהה במיוחד. כמו כן, בגלל שחברות אלה צריכות לתחזק כמות גדולה של עובדים, משרדים ומוקדי שירות, הדבר מייקר את הביטוח.


השוואת מחירים ביטוח דירה, חברה קטנה - בכל הנוגע לחברות קטנות, מצד אחד, קצת מפחיד לרכוש ביטוח מחברות אלה משום שרובנו רגילים לחברות ענק שלא יקרסו יום למחרת, כאשר חברות קטנות אינן יציבות במיוחד או לפחות נראות כך. מצד שני, מחיר ביטוח בחברה קטנה יעלה הרבה פחות ויכול לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה. 

אודות הכותב:

אליסה

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il