מאמרים - איך להיכנס להריון כשיש חצוצרות חסומות הדפסה מאתר מאמרים

איך להיכנס להריון כשיש חצוצרות חסומות

נכתב על ידי הודיה בכור

[ הדפסת המאמר ]

אחת הבעיות של נשים שלא מצליחות להיכנס להריון – חסימה בחצוצרות.


להרבה נשים קשה לשמוע על חצוצרות חסומות. חלקן הגדול מתחיל לאבד בטחון עצמי, להרגיש רע עם עצמן, להרגיש שהן 'לא שוות'.


אישה עם חסימה באחת החצוצרות כנראה תקבל טיפול של הזרעות ואישה שיש לה שתי חצוצרות חסומות יעשו לה הפריה חוץ גופית. אחוז ההצלחה של ההפריה הוא רק 10%.


אז מה את יכולה לעשות בשביל להגדיל את הסיכויים שלך להיכנס להריון?


1.אם החסימה באחת החצוצרות – אז הרי שיש לך עוד אחת. יש לך חצוצרה אחת טובה שאפשר להרות איתה ללא בעיה. מה כן גורם לבעיה? אלו אותם תחושות קשות כמו חוסר בטחון, עצב וכו'.


2.קודם כל לפי תורת ה-NLP חסימה בחצוצרות נובעת בגלל חסימה רגשית/ נפשית כלשהי. אז אם באמת רוצה את יכולה לעשות צעד ואת רוצה לפתוח את החסימה הרגשית/ נפשית כדי להיכנס להריון בין אם זה ישפיע על החסימה בחצוצרות או שתוכלי להיכנס בקלות ב-10%. זה לא משנה מהי הדרך, אך תדעי שזה אפשרי.


החסימה הרגשית/ נפשית שגורמת לחסימה בחצוצרות היא זאת שגורמת ל-90% לא להצליח להיכנס להריון.


בשביל לנקות רגשות שליליים יש צורך להגיע למקרה הראשון בחיים שלך שבו הם נוצרו, לנקות אותם שם ואז כל המקרים שבאו אחרי המקרה הראשון ויושבים על אותם רגשות שליליים – לא יהיו קיימים. את תזכרי את המצבים עצמם ואת תפסיקי להיות מופעלת על ידי הרגשות השליליים.


3.אישה עם שתי חצוצרות חסומות זאת אישה שיש לה 10% הצלחה לקליטת ההיריון. על זה צריך להתמקד. יש לך אפשרות להיות בתוך הקבוצה של הצלחת ההיריון.


4.אחד בכלים העוצמתיים בשביל לגלות גורם לחסימה הוא דמיון מודרך. אם מעניין אותך לגלות את הגורם לחסימה אז אני מזמינה אותך להיכנס לשבת בחדר שקט. תפני לעצמך מספיק זמן, תשקיטי את הכל הטלפונים. תתחילי בכמה נשימות עמוקות כדי להירגע להיכנס למן 'שקט נפשי'. עכשיו תעשי טיול במערכת הרבייה שלך, דמייני רחם, שחלות, חצוצרות. כשאת מגיעה לחצוצרות 'תשאלי אותם למה יש בהם חסימה'. את צריכה להיות מוכנה לקבל כל תשובה. תני לתשובות לעלות. אל תגידי לשום דבר 'זה לא נכון' או 'זה לא יכול להיות'. לפעמים, התשובה תהיה קשה שלא תרצי בכלל להאמין בה, אם יעלה קושי, אז תנשמי עמוק כמה פעמים, תגיעי ל'שקט נפשי' והמשיכי בדמיון המודרך. ברגע שאת מגיעה לתשובה הנכונה, את יכולה להגיד תודה לכל האיברים, לשלוח אליהם אהבה, לעשות כמה נשימות עמוקות ולחזור למודעות שלך. ברגע שהתשובה תהיה בידייך תוכלי לטפל בעניין כדי להצליח להיכנס להריון בקלות!


לסיכום, זה אפשרי להיכנס להריון עם חצוצרות חסומות אם תהיי מוכנה לפתוח את החסימות הרגשיות/ נפשיות.

אודות הכותב:

חדש! שיחת אבחון חינמית, בשביל לבדוק איך אני יכולה לעזור לך. לפרטים לחצי על הקישור     http://bit.ly/2haYxay

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il