מאמרים - טבעות אירוסין זהב צהוב או טבעות אירוסין זהב לבן? הדפסה מאתר מאמרים

טבעות אירוסין זהב צהוב או טבעות אירוסין זהב לבן?

נכתב על ידי דניאל דברייב

[ הדפסת המאמר ]

הכירו את הפריטים הקטנים שהיא לובשת


החלק הקשה ביותר בבחירת טבעת יהלום להצעת נישואין הוא הסגנון של הטבעת, ואיזה צבע זהב ויהלום לבחור כדי לקלוע בול לטעם שלה ולא לטעות. מה תעשה על מנת לרכוש טבעת אירוסין ללא צורך בהחלפה? מומלץ להסתכל היטב על סגנון הלבוש שלה, השעון, העגילים ואולי אפילו טבעת שהיא כבר עונדתולראות מה הצבע של התכשיטים. אם רובם בצבע לבן או כסף רוב הסיכויים שכדאי לך לרכוש בביטחון טבעת אירוסין זהב לבן, אם רובם בצבע זהב כמובן לרכוש טבעת אירוסין זהב צהוב.


איך אדע מה הסגנון שהיא אוהבת קלאסי, מודרני או וינטאג'?


השיטה המוצלחת ביותא לדעת את סגנון התכשיטים שהיא אוהבת היא גם פרטי הלבוש שלה ביום יום, אך כאן בבחירת סגנון חשוב שתשימו לב יותר לרהיטים שלה בחדר ומסביבה. האם הם יותר מודרניים או לחלופין בסגנון וינטאג', אם המסקנה היא לכיוון אחד וברור חכו על הכיוון הזה. יש פעמים שזה משולב היא אוהבת בתכשיטים סגנון מסויים או ברהיטים סגנון מסויים, שם כדאי להתייעץ בשיטה קצת יותר עמוקה.


מה השיטות להבין מה הסגנון שלה?


נסה להכיר את החברה הכי טובה שלה ובקש ממנה טובה, לכי לחנות תכשיטים ותגידי לארוסתי לעדית שיש לחברה שלך יום נישואין והיא רוצה טבעת. נסי לגלות לאיזה כיוון טבעות אירוסין היא לוקחת אותה ואל תהססי לשאול ולעצמך מה היית לוקחת? שיטה זו עובדת עמעט תמיד. יש אפשרות אם ארוסתך לעתיד לא חשדנית שאתה תיקח אותה ותגיד לה שלאמא שלך יש יום הולדת ואתה יודע שאבא שלך רוצה לקנות לה טבעת ותשמח לתת לאבא שלך את ההצעה הטובה ביותר. שים לב היטב שלא מתעורר בו חשש ואם אתה חושש מידי ותר על הרעיון. 


תוכלו לגלות באחת משיטות אלו גם את מידת האצבע של ארוסתך לעתיד, בין אם אתה לוקח אותה לחנות לבחור ובין אם חברה שלה בוחרת איתה. יש שיטות נוספות לדעת מה מידת האצבע, קחו אחת מטעבותיה והניחו על נייר לבן, הקיפו בעיגול את הצד הפנימי והחיצוני של הטבעת, אין לכם צורך בכלום יותר התכשיטן ידע היטב מה לעשות עם זה. שיטה נוספת היא לגנוב לה את אחת הטבעות שלה לכמה שעות בלי שתשים לב ולמדוד אותה בחנות תכשיטים סמוכה. 


לאחר מידע חשוב זה איך להכיר איזה טבעות אירוסין מיוחדות היא תרצה, חשוב שתכירו את היהלום עצמו, יש מגוון צורות יהלומים שתדעו שיהלום עדול הוא הנמכר ביותר. אם ידוע לכם שהיא אוהב סגנון אחר וזה ברור כדאי להשתמש בכל אופן באחת השיטת לעיל כדי לדעת איזה יהלום היא תרצה. חשוב שתכירו את ה4C של היהלום לפני רכישת טבעת אירוסין יהלום.

אודות הכותב:

לקצ'ורי תכשיטים - טבעות אירוסין ויהלומים ישירות מהיצרן לצרכן.


03-7513433


תובל 21 רמת גן בניין יהלום


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il