מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

הייתם רוצים לשתות מים איכותיים אבל לא להתאמץ בשביל זה? נגיד והיה לכם אפשרות למלא כוס מים טריים ואיכותיים והכל במרחק הליכה של כמה צעדים..

האפשרויות הקיימות היום:

הרבה אנשים קונים וסוחבים בקבוקים כל פעם מחדש כי חשוב להם לשתות מים טובים ואיכותיים. אבל זהו מאמץ קשה ואפשר בהחלט לחסוך אותו. בטכנולוגיה של היום אפשר פשוט להציב מכשיר מים - בר מים ,לשימוש ביתי או משרדי וכך בלחיצת כפתור מקבלים מים זמינים ואיכותיים. גם המים בבקבוקים הם איכותיים אבל הם דורשים מאמץ פיזי ובהחלט לא מספקים או מאפשרים נוחות מרבית, מה גם שלפעמים המחיר של חידוש מלאי הבקבוקים לא תמיד משתלם, ואם נגמרו המים מהבקבוק והחנות סגורה ותחנת הדלק הכי קרובה לא כזאת קרובה ואנחנו רוצים לשתות כרגע מים טובים בלי לחכות.?

כבר כמה עשרות שנים מפתחים ומשדרגים מתקני מים כך שיהיו בטוחים לשימוש ויספקו מים באיכות גבוהה ונוחות מודרנית. מכשיר בר מים עבר כברת דרך החל מהמצאת מתקן מים פשוט שכל מטרתו היתה לתת לאנשים מים בטוחים לשתיה ברמה בסיסית ועד לבר מים עכשווי על כל שלל האפשרויות שלו. הפיתוח התקדם כל כך שהמכשיר הנמכר היום כולל אופציות טיהור וניקוי המים, חימום וקירור שמירת הטמפ החמה או הקרה וזה אפילו ע"י הגדרה מראש של הטמפ' הרצויה ולחלק מהדגמים ניתן גם להגדיר אופציה לשמירת השבת.

היתרונות הבולטים של בר מים:

שימוש בבר מים מבטא הנאה משלל היתרונות והתועלות שטכנולוגיית המים פיתחה במרוצת השנים. מכשיר בר מים הוא מכשיר שמצויד במסננים מתקדמים להרחקת חיידקים, כלור ויש כאלה המרחיקים גם מתכות. בנוסף מכשירי בר מים עוברים בדיקות ומקבלים אישור של מכון התקנים. הרבה אנשים ישמחו לדעת שלבר מים יש חיישנים לבדיקת הטמפ' וכתוצאה מכך חימום אוטומטי בעת הצורך. כך בכל פעם שניגשים למכשיר, בלחיצת כפתור יש מיד מים חמים או קרים וזאת בלי צורך למלא קומקום ולחכות לרתיחה. חברות המוכרות מכשירים אלו משקיעות לא מעט בעיצוב ולכן בקניית בר מים מקבלים תוספת עיצובית, בדרך כלל לחלל המטבח ותורמים לאווירה מעוצבת ומתקדמת בבית או במשרד. 


באופציה המקבילה של שימוש בבקבוקים אנחנו לא רק מתאמצים יותר אלא בנוסף גם גורמים ליותר זיהום סביבה מעצם העובדה שפלסטיק לא מתכלה מהר או בקלות. כמו כן בתחשיב כלכלי, מבחינה כספית לטווח הארוך בר מים יותר משתלם מרוב האופציות האחרות.
יתרון טכנולוגי נוסף שיש לבר מים הוא אפשרות לספק מים חמים גם לציבור האנשים אשר שומרים שבת. במצב זה נהנים ממים קרים, חמים וצלולים בלי לדאוג ולהיות רגועים ובטוחים שאנחנו שומרים שבת.


לסיכום מכשיר בר מים הוא כלי מודרני ויעיל אשר שימוש בו מבטא חיסכון במשאבים ותרומה לבריאות ואיכות הסביבה.

אודות הכותב:

מי הטבע, היא מותג מים הפועל מזה שנים בתחום טיהור והשבחת מי השתיה.
כל המוצרים הינם בטיב ואיכות הגבוהים ביותר בשוק המים ובעלי אישור מכון התקנים הישראלי.
צרו קשר והתחילו כבר היום להנות ממים צלולים, נקיים וזמינים בלחיצת כפתור ובחיסכון כלכלי.
www.mteva.co.il


 


 


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il