מאמרים - איך לבחור מיטה זוגית הדפסה מאתר מאמרים

איך לבחור מיטה זוגית

נכתב על ידי יואב צור

[ הדפסת המאמר ]

לאחר שאנשים רבים מגיעים לחנות רהיטים לבית, הנם מבינים בפעם הראשונה עד כמה לבחור מיטה זוגית לדירה היא משימה לא קלה ודורשת הבנה וידע רב בתחום על מנת לבחור מוצר איכותי. ברוב המקרים, אנשים מוצאים את עצמם מיואשים ומתחילים להתקשר לחברים שלהם על מנת לבקש עצות, אך למרבה הפלא, גם החברים אינם יודעים על מה להמליץ ומתחילים לספר על מוצר שהם בעצמם רכשו. לאחר שה"שיחה לחבר" לא נתנה את התוצאות הרצויות, הדבר האחרון שנשאר הוא לדבר עם נציג המכירות בחנות שלא תמיד יודע לבחור עבורכם את המוצר הטוב ביותר. במאמר זה נסביר כיצד לבחור מיטה זוגית ואיזה גורמים כדאי לקחת בחשבון בעת הרכישה.


היכן רוכשים מיטה זוגית?


לפני שאנחנו מגיעים לחלק בו נסביר כיצד לבחור מיטה זוגית, חשוב שתבינו מה האופציות העומדות בפניכם מבחינת הרכישה. באופן כללי ישנן מספר דרכים לרכוש מיטה זוגית:


- ללכת לחנויות רהיטים באופן פיזי ולרכוש את המיטה יחד עם המזרן.


- ללכת לחנות באופן פיזי, אך לרכוש את הבסיס למיטה ומזרן באופן נפרד (בשתי חנויות שונות, לדוגמה).


- לבצע רכישה און ליין - לרכוש מיטה זוגית בנויה מראש.


לבצע רכישה און ליין - דרך חנויות אינטרנטיות שונות ולרכוש את הבסיס למיטה ומזרן באופן נפרד. 


כמו שהנכם רואים, הבחירה שלכם היא רחבה, אך בעיקרון, עליכם קודם כל להחליט מספר דברים, האם אתם מעדיפים לרכוש את המזרן והבסיס למיטה באופן נפרד והאם תרצו לבצע את הרכישה בחנות פיזית או באינטרנט?


כיצד לבחור מיטה זוגית?


לאחר שהחלטתם היכן וכיצד תרצו לרכוש את המוצר, השלב הבא הוא להסתכל על הפרמטרים של המוצר עצמו. לדוגמה, אם בחרתם לרכוש בסיס למיטה ומזרן באופן נפרד מהאינטרנט, חשוב לשים לב לגודל של המזרן והבסיס בסנטימטרים - בדקו כי שני מוצרים אלה אכן מתאימים.


אז על מה כדאי לשים לב בעת רכישת מיטה זוגית?


- חומר. החומר ממנו עשוי המזרן הוא מאוד חשוב. למי שסובל מבעיות בגב, אנו ממליצים לרכוש מזרנים מחומר אלסטי, אורתופדי שיעלים את כאבי הגב.


- יצרן. ברגע שהנכם רוכשים מיטה זוגית, שימו לב ליצרן. אנו ממליצים לבצע רכישה מיצרנים ידועים שמוצריהם כבר נבדקו בשוק. אין זה אומר כי יצרניות חדשות מספקות מוצרים לא איכותיים, ממש לא. אתם אפילו יכולים לרכוש מאחד כזה, אך קחו בחשבון כי הנכם לוקחים סיכון משום שיצרן זה לא נמצא מספיק זמן בשוק והמוצרים שלו עדיין לא נבדקו במשך השנים.

אודות הכותב:

אליסה

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il