מאמרים - המדריך המלא - כיצד לבחור מזרן הדפסה מאתר מאמרים

המדריך המלא - כיצד לבחור מזרן

נכתב על ידי יואב צור

[ הדפסת המאמר ]

כאשר רוב האנשים מגיעים לגיל 40, בו הם כבר חיים בבית שרכשו מכספם האישי, הם מוצאים את עצמם מסתובבים בין חנויות שונות הנועדו למכירת דברים לבית ואף אחד מאנשים מבוגרים אלה אינו יודע איך לבחור מוצר איכותי זה או אחר. לדוגמה, רוב האנשים אינם יודעים כיצד לבחור מזרן איכותי, מה הפרמטרים שכדאי לשים לב אליהם בעת הבחירה, האם כדאי להשקיע במזרן אורטופדי או שעדיף לקחת מזרני ויסקו? במאמר זה נענה על כל השאלות החשובות האלה ונסביר שלב אחר שלב כיצד לבחור מזרן איכותי שמתאים לכם.


מה ההבדלים העיקריים בין מזרנים שונים?


לפני שנסביר על מה בדיוק כדאי לשים לב בעת בחירת המוצר, חשוב שתבינו מה ההבדלים העיקריים בין מזרנים שונים. 


מזרן רגיל - זהו המזרן הזול ביותר שבדרך כלל רוכשים אותו עבור דירות שכורות, על מנת להשכיר את הדירה כמה שיותר מהר. היתרון בסוג מזרן זה כי הינו זול יחסית לשאר המוצרים, אך המחיר לא משתלם לטווח הארוך, כוון ששינה על מזרן מסוג זה אינה נוחה כלל ואף יכולה לגרום לבעיות בריאותיות. מחקרים מראים כי דווקא השינה, הוא הזמן החשוב ביותר, בוא הגוף מתמודד עם הלחצים שעברו עליו במהלך היום ואם השינה הייתה לא טובה, הגוף נכנס ללחץ יתר, מה שיכול להוביל לקריסת מערכות.


מזרני ויסקו - סוג מזרן זה עשוי מספוג אלסטי (בדיוק כמו הכריות האורטופדיות המפורסמות, למי שמכיר), מה שגורם למזרן לתפוס את צורת הגוף שלכם והופך את המזרן לאורטופדי. מזרני ויסקו נחשבים כיום למזרנים הטובים ביותר בשוק שגורמים לשינה נעימה ונינוחה. אז אם המטרה שלכם היא שינה טובה, מזרני ויסקו זו בהחלט הבחירה הטובה ביותר.


כיצד לבחור מזרן איכותי?


לאחר שהבנתם מה ההבדלים בין מזרנים שונים, אנו נסביר מה הפרמטרים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת מזרנים:


יצרן - הדבר החשוב ביותר שמומלץ לשים לב אליו, הוא היצרן של המזרן שברצונכם לרכוש. אנו ממליצים לרכוש מיצרנים ידועים שהמוצרים שלהם נבדקו במשך השנים ובמקרה של פגם, אתם תדעו לאן לפנות. לדוגמה, מזרני ויסקו מיוצרים על ידי חברה ידוע שפועלת בשוק כבר מספר שנים, מה שאומר כי תמיד יהיה ללקוח "אמא ואבא" שהנו יכול לפנות אליהם במידה ונוצרה בעיה כלשהי במהלך הרכישה או עם המוצר עצמו.


המלצות - דבר נוסף שבעזרתו תוכלו לשפר את הקנייה, היא לבדוק המלצות באינטרנט על מוצרים שונים. על מנת לעשות זאת, פשוט רשמו בגוגל את הדגם הרלוונטי ואת המילה "המלצות", לדוגמה: "מזרני ויסקו, המלצות" ודפדפו בין תוצאות החיפוש. 

אודות הכותב:

אליסה

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il