מאמרים - החשיבות של פרסום דיגיטלי הדפסה מאתר מאמרים

החשיבות של פרסום דיגיטלי

נכתב על ידי אור סופר

[ הדפסת המאמר ]

תחום הפרסום והשיווק עבר מהפכה בשנים האחרונות


עד לפני כמה שנים כדי לשווק את המוצר או השירות שלנו היינו צריכים להשתמש במדיות כמו עיתונים, פלאיירים, רדיו ועוד. בעוד שהפרסומים הללו עשויים להיות יעילים במידה כזו או אחרת, אין להכחיש שהם פונים, באופן בלתי ניתן למניעה, לרב לא רלונטי.


זאת אומרת שאם אני משווק למשל שמלות כלה בעיתון אני משלם על הפרסום הזה ולמעשה "פוגע" עם הפרסומות שלי ברב עצום של אנשים שהם כבר נשואים, גברים ולא מעט ילדים.


בפרסום דיגיטלי, כללי המשחק משתנים


ניתן באמצעים פשוטים שכל אחד יכול ללמוד לבחור בדיוק של קרן לייזר את הקהל אליו אנו מפרסמים. אם נחזור לדוגמה של שמלות הכלה למשל, נוכל באמצעות תקציב של כמה שקלים בלבד ביום לפגוע בדיוק בנשים שהתארסו לא מזמן ועל ידי כך נשיג לקוחות רלונטיים בלבד ונשלם מעט עבור לקוחות רבים.


היכולות לפרסם בצורה כל כך מדוייקת זמינות כעת לכל אדם שחפץ בכך. לא צריך אפילו ניסיון במערכות מסובכות, ידע תכנותי ובטח שלא צריך תואר בשיווק.


מהם ערוצי השיווק הטובים ביותר


ישנם כמה מושגים ויכולות שלכל בעל עסק או משווק מתחיל חובה להכיר.


1. מערכת דיוור - מערכת הדיוור שלך היא הדרך שלך לנהל ולשמור קשר רציף עם כל הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים שמתעניינים במוצר או בשירות שלך. ניתן להצטרף כיום למערכת דיוור באופן פשוט ורב המערכות מציעות את השירות שלהן בחינם. השירותים המרכזיים בהם ניתן להשתמש במערכות דיוור הם: סידור לקוחות על פי רשימות, יצירת דפי נחיתה, שליחת דיוורים במייל ובסמס ועוד.


2. פרסום באמצעות תוכן - פרסום באמצעות תוכן הוא הטרנד העוצמתי ביותר לשיווק דיגיטלי. הרעיון הוא לייצר תוכן איכותי ובעל ערך עבור הלקוחות הפוטנציאליים שלך לאורך זמן ועל ידי כך לשדר אמינות, מקצוענות ולדאוג שאתה תהיה הכתובת שלהם מתי שירצו לרכוש שירות או מוצר דומים לשלך. בנוסף שיווק באמצעות תוכן איכותי יבדיל אותך משאר הזבל הפרסומי שאנו רגילים כל כך להתקל בו.


3. פרסום בגוגל ובפייסבוק - 2 הערוצים הגדולים ביותר לפרסום דיגיטלי הן הפלטפורמות של גוגל ופייסבוק. מדובר בשרותים לפרסום קל ויעיל ואפשר עלי די תקציבים נמוכים של כמה עשרות שקלים בלבד להגיע לקהל רלונטי ולחשוף את העסק שלך לעשרות, מאות ואפילו אלפי אנשים חדשים בקלות.


תודה רבה על הקריאה!
במידה ויש לך עסק או הנך מתעניין בתחום השיווק, מומלץ להקליק כאן עכשיו ולקרוא עוד על הנושא.

אודות הכותב:

למידע נוסף בנושא שיווק, מכירות או הצלחה עסקית מומלץ להכנס לאתר של אור סופר בלחיצה פה.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il