מאמרים - ידיות לדלתות הדפסה מאתר מאמרים

ידיות לדלתות

נכתב על ידי חי יפרח

[ הדפסת המאמר ]

כאשר מדובר על החלפת ידיות לדלתות לא מדובר רק על החלפת כלי העזר לפתיחת הדלת, אלא על שדרוג לדלת, והוספת אביזר עיצובי, הידית היא פריט שמשדרג את מראה הדלת.
ידית הדלת הוא למעשה אביזר שיכול להעניק לדלת מראה שונה לחלוטין. לידיות ישנה השפעה עיצובית חשובה על פנים הבית, לטוב ולרע, במיוחד במסדרון או בחלל מוארך בעל ריבוי דלתות.
אכן ידיות לדלתות נתפסות אצלנו כפריט קטן ולא חשוב במיוחד, אך דווקא בשל מיקומה האסטרטגי והמרכזי והשימוש התדיר בה, יש לה השפעה רבה על מראה הדלת, וכתוצאה מכך אפילו השפעה על מראה הבית כולו. ידית של דלת יכולה לשדרג גם דלת פשוטה מאוד, שימו לב שהפריט שאתם נוגעים בו הכי הרבה בחיי היום יום זו הידית של הדלת שלכם! 
בדלתות השירותים או בדלתות כניסה לבית או חדר ואפילו ברכב- לא תוכלו להיכנס לרכב ללא שימוש בידית הפתיחה של הדלת.. על כן הידיות של הדלתות צריכות להיות איכותיות בעלות חוסן שימושי.
ישנם סוגים שונים של ידיות ובעיצובים שונים, חלקן פשוטות ופרקטיות וחלקן דקורטיביות בעלות מראה שמשדרג את הדלת ונותנות מראה מסוגנן ומעוצב.
ידיות יכולות לספק את המראה המושלם כשרוצים לשנות את מראה הדלת מבלי להחליף דלת ולהוציא סכומים גדולים.
 


ישנם סוגים רבים ומגוונים של ידיות לדלתות:


ידיות לדלתות – ידיות קבועות


ידית קבועה מונעת את האפשרות לפתוח את הדלת מצידה החיצוני היות ואין אפשרות להוריד את לשונית הדלת בעזרת הידית, אך שימו לב! דלת שאינה נעולה היא דלת טרוקה ואין זה מצב בטוח להשאיר דירה לבד, ניתן להחליף ידית קבועה לידית נעה או להפך.


סוגים רבים קיימים: ידיות לדלת זכוכית- במידה ויש הכנה לידית ניתן יהיה להתאים סוגים רבים ולבצע בעדינות את הלבשתה.
ידיות לדלתות עץ ופלדלת- מפשוטות ועד יוקרטיות, ישנם סוגים שונים מפלסטיק וממתכת. ידיות כפתור , ידיות בהלה, ידית קבועה לדלת פלדלת, ידיות לדלתות כניסה לביניין, ידיות לדלתות אלומיניום, ידיות לדלת ברזל, ידית לדלת ממ"ד- חייבת להיות לפי תקן על מנת למנוע כניסת גזים בעת מלחמה., ידית לדלת אש ועוד.

מגוון הידיות הוא כאמור עצום, ניתן לבחור בין צורות שונות, גדלים שונים, עיצובים שונים ואפילו צבעים שונים.

קיימים אביזרים נוספים היכולים לשדרג את מראה הדלת, האביזרים המשלימים הנכונים עשויים לעשות שדרוג לכל דלת ולהעניק לה אופי ייחודי על פי בחירתכם.
ישנם אביזרים שימושיים המקנים יופי לדלת. לדוגמא עינית דיגיטלית- מתוך הבית ניתן לראות מסך LCD צבעוני המגדיל את התמונה שרואים בעינית. למה זה אביזר שימושי? כי זה עוזר להבחין היטב באדם שמגיע לביתכם, זה מצלם, ואם אתם נתקלתם בגנב תוכלו לשלוח את הסרטון למשטרה. בנוסף זה תחליף לפעמון איכותי ונעים, כאשר אדם מגיע מחוץ לדלת ומצלצל בפעמון, השייך לעינית הדיגיטלית. 
ישנם אביזרים נוספים כמו צילינדר פרפר לפלדלת או פרזול מיוחד, או סף תחתון יפה, חיפויים מגנטיים לבחירה או דלת מעוצבת, טפט יפה, צבע מרהיב..
כאשר מחפשים איך לשדרג מראה של אביזר זה לא קשה, וצריך רק להיות טעם טוב שיבחר בקפידה.

שיהיה בהצלחה.

אודות הכותב:

מנעולן http://www.express-locksmith.co.il/ חייגו כבר עכשיו 0543558887

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il