מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

שלום הורים יקרים! היום אנו מציעים לכם לדבר על נושא מאוד חשוב – בחירת עגלה לתינוק. בהתחשב במגוון הדגמים הענק שמוצע בשוק, אנו ממליצים לכם לשים לב לכמה קריטריונים ספציפים טרם קניית העגלה, כגון – מה החומר ממנו עשויה העגלה, האם יש ריפודית לעגלה, מה גודל והמשקל וכו'.


במאמר זה אספנו עבורכם את הטיפים המועילים ביותר לבחירת עגלת תינוק ואנו מקווים כי תיישמו טיפים אלו ותבצעו את הרכישה בחוכמה.


עגלה – זה ה"רכב" הראשון של התינוק שלכם ועליו להיות בטוח ונוח עבור שניכם. כמובן, רצוי שגם המחיר יהיה נוח כמו העגלה. 


באינטרנט ניתן למצוא המון סקירות וביקורות בפורומים שונים על דגמים כאלה ואחרים וכשאתם אפילו בערך סגורים על הדגם הספיציפי, אנו ממליצים לגשת לחנות ולראות את המוצר טרם הרכישה. בדקו האם נוח לכם ללכת עם העגלה, לקפל אותה ללא עזרת המוכר ואם היא מוצאת חן בעיניכם.


 


מתי לרכוש?


זו שאלה שעולה המון ואנו ממשיכים להתעקש כי מומלץ לרכוש עגלת תינוק לפני הלידה כי אחר כך יכול להיות שפשוט לא יהיה לכם זמן וכוח.


אם מישהו מקרובי המשפחה מתכוון לתת לכם עגלה במתנה, בקשו ממנו שירכוש גם ריפודית לעגלה שלא תצטרכו אחר כך לקנות אותה בנפרד.


פיצ'רים נוספים
    • בלם – יכול להיות ידני או רגלי, בדקו מה יותר נוח עבורכם.

    • סל – ככל שהוא גדול יותר, כך יותר טוב.

    • ריפודית לעגלה – ישנם דגמים וחברות שמגיעות עם זה כתוספת

    • כיסים ותאים נוספים – זה מאוד נוח ושימושי.תצטרכו לסחוב אתכם הרבה דברים המשמשים לטיפול התינוק, במצבים אלה הורים טריים, מתחילים להעריך את הכיסים הגדולים של העגלות.

גודל ומשקל


טרם רכישת העגלה, מדדו אותה בחלק הכי רחב שלה ועשו השוואה לגודל הדלתות במעלית (כמובן, אך ורק אם יש לכם אחת כזאת בבניין). קרה הרבה מקרים בהם הורים חדשים רכשו עגלה והופתעו לגלות שאינה נכנסת למעלית. לקפל את העגלה אחרי כל טיול יכולה להיות עבודה ממש מתישה.


המשקל חשוב מאוד במידה ותצטרכו להרים את העגלה – לדוגמה, אתם מתגוררים בבניין ללא מעלית . כמובן שאם העגלה איכותית עם גלגלים חזקים אז ניתן למשוך אותה בעת עליה במדרגות, אך שימו לב כי ישנו סיכוי גבוה לשבור אותה ולהישאר ביד רק עם ריפודית לעגלה. לא משנה כמה העגלה עמידה, אם תגררו אותה כל יום במדרגות, הגלגלים או חלקים אחרים יכולים פשוט להישבר.

אודות הכותב:

אליסה דונצ'ו

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il