מאמרים - מהו מנדף ביולוגי ולמה משמשת הדפסה מאתר מאמרים

מהו מנדף ביולוגי ולמה משמשת

נכתב על ידי אוטמי זקין

[ הדפסת המאמר ]

מהו מנדף ביולוגי?


במעבדות בעלות תפקודים ביולוגיים, יש לשמור על הסביבה הסטרילית ביותר


אחד מתחומי המחקר החשובים ביותר בעולם המודרני הוא כל מה שנוגע למחקר הביולוגי,וספציפית יותר – מחקר התאים החיים, החל מווירוסים וחיידקים ועד צורות מתקדמות יותר.


בכל מעבדה שבה מתבצע מחקר עם תאים חיים מסוגים כאלה ואחרים אנו צריכים לבדוק את העינין , אחת המטרות החשובות ביותר היא לשמור על סטריליות מלאה במעבדה – שכן כל חריגה מסטריליות זו יכלה לגרום לזיהום של מושא המחקר ולהפרעה משמעותית של המחקר , ולהרס של הניסוי במקרה הטוב – ותוצאות מסוכנות יותר של חשיפה לחומרים מסוכנים ביותר במקרה הרע.


לכן, יש להתקין מנדף ברמה הגבוהה ביותר בכל מעבדה ביולוגית באשר היא  מכדי לחסוך לכם את הזיהום המשמעותי – וזהו בדיוק מנדף ביולוגי.


לשרות מנדפים מוצלח ללא תקלות ,ונותני עצות  מי מומחי התחום לחצו כאן 


 


קצת מידע  על מנדפים ביולוגיים, על יתרונותיהם ועל הערך שלהם עבור המעבדה
    • מהו המנדף הביולוגי ומהם שימושיו? מנדף ביולוגי הוא למעשה מנדף ברמה מקצועית גבוהה ביותר, עם יכולת סינון מזערית המגיעה לחלקיקי האבק והלכלוך הקטנים ביותר, ומונעת חשיפה שלהם לדוגמאות הביולוגיות הנמצאות בתוך המעבדה. מנדפים ביולוגיים איכותיים הם מוצר הכרחי בכל מעבדה העוסקת בייצור ובמחקר בנושא תרופות, מעבדות מחקר אוניברסיטאיות רבות, חדרי בידוד בבתי חולים ועוד.

    • ערך המנדף הביולוגי ויתרונותיו – למנדף ביולוגי יש ערך עצום עבור המעבדה המתקינה אותו, וערך זה הוא גדול בהרבה מההשקעה הראשונית בהתקנת מנדף איכותי ברמה הגבוהה ביותר – השקעה של אלפי שקלים במעמד הרכישה וההתקנה, ועוד תשלומים שנתיים של מאות שקלים על תחזוקה שוטפת. יתרונות המנדף הם כבר ברורים בשלב זה – יצירת סביבה סטרילית ומסוננת היטב, שיוצרת הגנה איכותית ודו כיוונית – מצד אחד הדגימות הביולוגיות בתוך המעבדה נשארות סטריליות לחלוטין בתנאי מעבדה מלאים, ומצד שני גורמי סיכון פוטנציאליים בתוך המעבדה מסוננים היטב ולא מסכנים את העובדים ואת המרחב החיצוני.

אוטמי זקין מספקים לכם התקנה מקצועית של מנדפים ביולוגיים ברמה הגבוהה ביותר


בחירה של מנדף ביולוגי איכותי, ועל אחת כמה וכמה התקנה מקצועית אנו בעלי ותק של שנים לבדוק את רמת החוזק והדיוק שאתם צריכים בכל מקרה בקשת הלקוח ולכן נותנים לכם את השרות  ברמה הגבוהה ביותר – הם לא עניין של מה בכך. בכדי לבצע את התהליך הזה בצורה מקצועית ואיכותית, עליכם לפנות לשירות המוביל בתחום המנדפים כיום – השירות של אוטמי זקין.

אודות הכותב:

אוטמי זיקין- תחזוקת וניקיון מנדפים וארובות 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il