מאמרים - הדפסה על חולצות לאירוע משפחתי הדפסה מאתר מאמרים

הדפסה על חולצות לאירוע משפחתי

נכתב על ידי אבי דוידי

[ הדפסת המאמר ]

שני טרנדים חדשים כבשו בשנים האחרונות אל ענף האירועים, כמעט בכל אירוע אנחנו נמצא היום הדפסה על חולצות לאירוע ואת צילומי המגנטים. מדובר בשתי אטרקציות לא יקרות באמצעותן תוכלו להעלות את מצב הרוח ולהכניס לאירוע קצת הומור וסגנון אישי משלכם. הדפסה על חולצות משמשת היום בעיקר את החתן, חבריו ובני המשפחה שלו, הגברים באירוע מצאו את התירוץ המושלם להחליף את החולצה המכופתרת החמה של חליפת החתן בחולצה הרבה יותר נוחה.


סוג הבד


ההמלצה שלנו היא שירות הדפסה על חולצות העושה שימוש בחולצות נוחות עשויות בדים נושמים ונעימים למגע. הבחירה האידאלית תהיה חולצות לבנות עם הדפס עשויות 100% בד כותנה או בד מנדף זיעה. גם כאשר מזג האוויר קר בתוך מתחם האירוע ובעיקר על רחבת הריקודים יהיה לכם חם.


עמידות ואיכות


הדפסה על חולצות לאירועים משמשת לרוב באופן חד פעמי, אך גם כאשר מדובר בחולצה אותה תלבשו רק פעם אחת איכות הבד ניכרת. החתונה היא אירוע מכובד בו תרצו להיראות טוב עם ביגוד הולם, לכן נמליץ על חולצות עשויות בד איכותי.


הדפס מקורי


אנחנו מציעים הדפסה על חולצות מתוך מלאי ההדפסים באתר, אפשר יהיה לבחור הדפסים מצחיקים ומקוריים מתוך המבחר הקיים. אפשרות נוספת תהיה בחירת הדפס אישי שלכם אותו אתם מעצבים. הצוות המקצועי שלנו יסייע ויסביר עוד על אפשרויות עיצוב של הדפסים לחולצה. ניתן להדפיס על החולצה גם תמונות.


אספקה מהירה


תמיד כדאי להקדים להזמין חולצות לאירועים בכדי להבטיח כי החולצות תהיינה מוכנות בעבורכם בזמן. אם מדובר בהזמנה דחופה יש לעדכן ונעשה את המאמץ המקסימלי לספק את החולצות בזמן.


התאמת החולצות לאורחים ולאירוע


בחירה נכונה של מידות חשובה לנוחות והתאמה למבנה הגוף של האורחים. ניתן לבחור מידות וגזרות של חולצות מתוך המלאי הקיים באתר. אם אנכם בטוחים מהי המידה הנכונה כדאי להזמין חולצות במידה לארג' בעבור גברים. יש במלאי גם חולצות מתאימות לנשים וחולצות במידות ילדים, אפשר יהיה להלביש את המשפחה כולה בחולצות מצחיקות לאירוע. החולצות מעידות על בני המשפחה הקרובים ומעגל החברים הקרובים של החתן והכלה, אם קבלתם חולצה מודפסת באירוע אתם כנראה קרובים אל החתן והכלה.


כמה זה עולה?


מחירים של הדפסה על חולצות נקבעים בהתאם למספר החולצות, סוג החולצות ואיכות חולצות. המחירים אינם גבוהים, מדובר באחת האטרקציות הזולות בתחום האירועים. בכמה עשרות שקלים בלבד תוכלו להזמין 4-5 חולצות מודפסות.

אודות הכותב:

הדפסה על חולצות לאירועים : איכות ושירות ללא פשרות

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il