מאמרים - טבעות בעיצוב עצמי הדפסה מאתר מאמרים

טבעות בעיצוב עצמי

נכתב על ידי עמיטב בונקר

[ הדפסת המאמר ]

 


מאמר זה נוגע בנושא טבעות בעיצוב עצמי; הייחוד שלהן ומהיכן ההשראה לכל טבעת, איך ולמה זה כדאי, שכן עיצוב טבעת על פי טעמה של כל אישה מבטיח טבעת מקורית ובעלת סגנון אישי.


טבעות בעיצוב עצמיכיום קיים היצע מרשים ביותר של טבעות בשלל סגנונות ועיצובים. אולם לעיתים מתעוררת התחושה כי מדובר כאן במוצר שיצא מפס ייצור, משמע, את אותה הטבעת בדיוק עונדות נשים רבות. אם אתן רוצות להימנע מכך, יש לפנות אל חנות לממכר תכשיטים או מעצב וליצור את הטבעת בדיוק על פי טעמכן והתקציב הכספי העומד לרשותכן.ייחודן של טבעות בעיצוב אישיאין ספק כי טבעות אישיות ערכן הוא רב, לא רק מן ההיבט העיצובי והכספי, אלא גם מן ההיבט הרגשי, לנשים רבות הן מסמלות משהו. כאשר פונים לחנות או לאמן תכשיטים, ניתן לעצב את הטבעת בדיוק על פי הדרישות של כל אישה ואישה, תכשיט המותאם רק לה, שהוא מקורי ואותו לא ניתן למצוא באף מקום אחר. אם תמיד חלמתן על טבעת מיוחדת שרק לכן יש, כיום בהחלט ניתן לממש את החלום.לקבל השראהנשים רבות יתקשו להסביר מה בדיוק הן רוצות, לכן מומלץ לגלוש ברשת, למצוא את האתרים הרלוונטיים ומשם לקבל גם השראה. יש להגיע עם סקיצות של טבעת החלומות והיה ובתכשיט משולבות אבנים יקרות ערך, כמו יהלום למשל, יש להוסיף לסקיצה את צורתה של האבן, את גודלה, את מידת האצבע ואת חומר הגלם ממנו מיוצר התכשיט. לאחר השלבים המוקדמים, ניתן לבנות את התכשיט על פי הנתונים, כל זאת באמצעות תוכנת המחשה, כך הלקוחה מקבלת תמונה מלאה של הטבעת. לאחר ההתרשמות, תמיד היא תוכל לדרוש שינויים כאלה ואחרים.מודל ממוחשב לטבעתיש שמתמחים בבניית מודל תכשיט באמצעות שיטות ממוחשבות. קיימת גם האפשרות להדפיס בתלת ממד את המודל הממוחשב של הטבעת. למודלים הממוחשבים כמה יתרונות בולטים: את מודל הטבעת ניתן לראות עוד טרם מדפיסים אותה במדפסת תלת מימד. ישנה אפשרות להציע ללקוח הדמיה תלת ממדית לפני שמדפיסים. באמצעות המודל הממוחשב ניתן להעריך את המשקל של הטבעת, גם כשהיא עשויה ממתכות שונות, כלומר, משקל שונה לטבעת על פי המתכת ממנה היא מיוצרת. כאמור, טבעות בעיצוב עצמאי אותן יוצרים באמצעות מודל ממחושב, אפשר לתכנן ברמה המדויקת ביותר.לסיכוםטבעת בעיצוב עצמי, תהיה מקורית וייחודית בהשוואה לכל טבעת אחרת, כזו אשר תזכה למחמאות ותשומת לב מכל מי שרואה אותה. אלה הן טבעות אשר מאחוריהן עומדת אמירה אישית והן מסמלות

אודות הכותב:

     


  דיאמקה יהלומים ותכשיטים דור שני של יצרני יהלומים ותכשיטים מעל 50 שנה. אנו מתמחים ביצור תכשיטי זהב ויהלומים טבעות אירוסין, טבעות נישואים.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il