מאמרים - חברות סלולר הדפסה מאתר מאמרים

חברות סלולר

נכתב על ידי מילי שנ

[ הדפסת המאמר ]

חברות סלולר הן ספקיות של שירות התקשורת של הטלפונים הניידים כלומר הן מפעילות את הרשת הסלולרית. בעבר היו מעט חברות מובילות כמו פלאפון, סלקום, אורנג' ומירס. החברות הניחו את התשתית ואפשר לתחום להתפתח. אך המחירים בענף זה היו גבוהים. החשבונות החודשיים היו מסתכמים במאות שקלים. היו תקופות התחייבות של 3 שנים וקנסות יציאה. את המכשירים הסלולרים היה אפשר לקנות כמעט רק דרך החברות הנ"ל. המצב לא היה ידידותי לצרכן. לפני כמה שנים שר התקשורת משה כחלון העביר רפורמה והענף למעשה נפרץ לתחרות. בוטלו התחייבויות והקנסות יציאה. נכנסו לשוק משווקים נוספים ושונים שדרכם ניתן לקנות מכשירים סלולריים. כתוצאה מכך המצב כיום הוא שמחירי התקשורת הסלולרית צנחו באופן מאוד משמעותי. החל מהעלויות החודשיות של החבילות סלולר השונות ועד למחירי המכשירים עצמם.


 


כיום קיימות בשוק 5 חברות עיקריות: פלאפון, פרטנר (אורנג' לשעבר), הוט מובייל (מירס לשעבר), סלקום וגולן טלקום. בנוסף להן יש מפעילות וירטואליות כמו רמי לוי, וואלה מובייל, יו פון, סלקט תקשורת, הום סלולר ו019 מובייל. מפעילות וירטואליות משתמשות בתשתיות של החברות הגדולות תמורת תשלום. מפעילות אלו מציעות לרוב חבילות יותר זולות וזאת כתוצאה מוויתור בהשקעה במוקד טלפוני של שירות לקוחות ותמיכה טכנית ומספקות שירותים אלו בערוצים עצמאיים כמו מייל, צ'אט, דפי אינטרנט לפעולות עצמיות וכדומה. שיטה זאת יכולה מאוד להתאים לאנשים המתמצאים בטכנולוגיות מחשוב הקיימות כיום.


 


הרבה מחברות הסלולר הוותיקות במיוחד נכנסות לתחום נוסף לתקשורת והוא בידור. חברות סלולר מציעות חיבור לשירותי טלוויזיה דיגיטלית, ספק אינטרנט, טלפון נייח. לדוגמא טלאפון ביתי של פרטנר, סלקום TV. כמו כן ניתן למצוע בין המוצרים גם שירותי ענן, אנטי ווירוס, פקס למייל ועוד. הן מוכרות מוצרי מחשב כמו לפטופ, סמארטפון, טאבלט ועוד.


 


בעת בחירת חברת סלולר מומלץ לבצע סקר שוק ולבחור בהתאם לצרכים שלכם. למשל אם אתם לא גולשים הרבה אז אפשר לקחת חבילה עם נפח גלישה נמוך יותר ואז להוזיל את המנוי. אם אין לכם שיחות לחו"ל לעשות אז תוותרו על יעדי חו"ל, מה שגם יוזיל את החבילה. עוד אפשר ללכת באמת על ביצוע פעולות בשירות עצמי בדפי אתרי האינטרנט שלהן.  יש הרבה חברות סלולר בשוק ולכן גם יותר פרסום ומבצעים. עקבו אחרי הפרסום כי בהחלט אפשר לתפוס כך מנוי משתלם.


 


להצעה אטרקטיבית מחברה מצליחה ואיכותית צרו קשר או השאירו פרטים ל019 ותתחילו לדבר ולא לשלם הרבה.


 

אודות הכותב:

019 חברת תקשורת חכמה, איכותית ומשתלמת.


http://019.telzar.co.il/

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il