מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

לשבת שלום שקטה ומבורכת: מיני בר לשבת


אם גם אתם משתמשים במיחם מים בשבת ובחגים, סביר להניח שגם אתם מודעים לסיכון הממשי שהוא טומן בחובו כאחד הגורמים המרכזיים לכוויות בסופי שבוע בישראל.


אחוז הכוויות בשבת: כפול משיעור הכוויות בכל ימות השבוע!


ארגוני הבטיחות וההצלה בישראל מדווחים כי שיעור הכוויות בשבתות בישראל הינו כפול מאחוז הכוויות הממוצע בכל ימות השבוע כולו. אחוז הכוויות הגבוה מיוחס באופן ישיר לשימוש הנפוץ במחמי המים הרגילים בציבור החרדי – דתי. המיחמים, אשר אינם מצוידים בהתקן בטיחות מתאים להגנה על ילדים מפני כוויות, גורמים פעם אחר פעם לתסריט האימים שהוא הסיוט המוצהר של כל משפחה שומרת שבת באשר היא: רגע אחד של חוסר שימת לב, מיחם רותח שמתהפך באחת וחיי המשפחה השלווים לעולם לא ישובו להיות מושלמים כמו שהיו. עם עליית המודעות לסיכון הבלתי מבוטל הטמון במיחם לשבת, נוצר צורך חיוני במציאת פתרון שיספק את המענה האופטימלי, הן מן הפן הבטיחותי והן מן הפן הטכנולוגי. בנוסף, בהתחשב בעובדה שהמשתמשים במיחם לשבת הם ציבור שומרי התורה והמצוות, חובה היה למצוא פתרון אשר יענה על הגדרים ההלכתיים השונים בנושא.


הפתרון: מיני בר לשבת


מתוך מטרה לשים קץ לסיכון שבועי חמור זה, התגייסו טובי המוחות הטכנולוגיים אשר שאפו לספק לצרכן החרדי – דתי פתרון טכנולוגי מתקדם אשר עונה על הדרישות ההלכתיות המחמירות ביותר. כיום, מציע הענף מיני בר לשבת המספק שילוב יתרונות אופטימלי מכל הבחינות. אז אם חשוב לכם ליהנות ממנוחה מושלמת בשבת ולצמצם באופן מוחלט את הסיכון לכוויות, חס ושלום, כל שעליכם לעשות הוא להתקדם למיני בר ייעודי לשבת. כמובן, אם אינכם מתפשרים על פחות מהטוב ביותר, העדיפו מיני בר לשבת אשר מותר לשימוש בשבת ובחג במים החמים ובמים הקרים כאחד ואשר זכה להכשר מהודר במגזרים חרדיים שונים. כמו כן, למען בטיחות ילדיכם, חפשו מיני בר לשבת המאושר על ידי מכון התקנים והמצויד בהתקן בטיחות ייעודי המונע גישת ילדים לברז המים החמים ומונע כוויות.


גם לכם מגיע: שבת מנוחה!


כמו כולנו, סביר להניח שגם אתם מחכים לשבת כל השבוע. מתגעגעים לאווירה הקסומה, לליכוד המשפחתי, למנוחה משלל המשימות האין סופיות הגודשות את הלו"ז האישי / משפחתי בימות החול, וכן, גם לכוס התה המהבילה לאחר הסעודה. אז בהנחה שלא הייתם רוצים לסכן את שלום הילדים ולהפר את שלוות השבת המושלמת, מומלץ בהחלט לשקול שימוש במיני בר לשבת.


שבת שלום!


 

אודות הכותב:

נועם 1 בר מים שומר שבת 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il