מאמרים - עיצוב פנים בשרון - כיצד לתרגם את החלום לשפה עיצובית מעשית ? הדפסה מאתר מאמרים

עיצוב פנים בשרון - כיצד לתרגם את החלום לשפה עיצובית מעשית ?

נכתב על ידי איציק מגן

[ הדפסת המאמר ]

עיצוב פנים בשרון - כיצד לתרגם את החלום לשפה עיצובית מעשית ?


הדרך לבית החלומות כרוכה בתרגומם של החלומות הללו לשפה עיצובית מעשית. היות ומדובר בהחלטה מכרעת שלפיה תיקבע סביבת המגורים בהיבט הוויזואלי ועל פיה נקבעים כיצד צפויים החיים בתוכה להתנהל למשך שנים רבות, דורש הדבר הסתייעות במקצוע המתמחים באדריכלות ואו עיצוב פנים.


מעצבת פנים מובילה המתמחה בתכנון ועיצוב דירות יוקרה, בתי מגורים, משרדים ועסקים, מסבירה את החשיבות הטמונה בבחירת מעצב הפנים הנכון, ומחלקת על אם הדרך כמה עצות וטיפים לקבלת ההחלטה המיטבית.


לדברי בין אם הדבר נוגע לעיצוב פנים בשרון של בית פרטי, ובין אם מדובר בתכנון אדריכלי של חנויות, משרדים או חללים מסחריים בתל אביב, ירושלים או חיפה, כדאי תמיד להעדיף התקשרות עם מקצוען שיודע להבין ולחוש במדויק את כל צרכיו, שאיפותיו ומאווייו של הלקוח.


ההבדלים שבין מעצב פנים מנוסה למעצב פנים בתחילת דרכו


מעצבת הפנים מציינת שאין זה משנה אם בוחרים איש מקצוע לעיצוב פנים בשרון, בשפלה או בדרום, חשוב להבין שתמיד ישנו הבדל משמעותי בין מעצב פנים בתחילת דרכו וחסר ניסיון למעצב פנים עתיר ניסיון של שנים. התחום מציע כיום לא מעט מעצבי פנים בראשית דרכם, המתאפיינים בשפע בלתי נדלה של רעיונות מהפכניים, והם חדורי התלהבות ואמביציה.


עלות העסקתם תהיה, אמנם, בדרך כלל נמוכה יותר, וקרוב לוודאי שהם ידביקו את לקוחותיהם בהתלהבותם הסוחפת, אך בה בעת אסור להתעלם מהעובדה שהם בקיאים הרבה פחות בהיבט הפרקטי וחשופים הרבה יותר לטעויות הנובעות מחוסר ניסיון. עם השנים נרכש הידע המוביל לאיזון ההרמוני והמדויק שבין הרעיונות המהפכניים לבין היכולת להוציאם אל הפועל מבחינה פרקטית מבלי שהדבר יפגע בשביעות רצונו של הלקוח.


לקרוא את הלקוח בין השורות ולקלוט את המאוויים שלא הוזכרו בשפה מפורשת


מעצבת הפנים מוסיפה שתמיד מומלץ להעדיף מעצב פנים המתמחה בתחום ספציפי, מהסיבה שעיצוב פנים בשרון של וילות בסביבה כפרית שונה באופן מהותי מעיצוב דירת חדר באזורים אורבניים או עיצוב בתי עסק ומשרדים בעיצוב משרד.


תהליך בחירת מעצב הפנים כרוך בדרך כלל בעריכת סקר שווקים מתוך רשימת מעצבים שהוכנה מראש. לאחר צמצום הרשימה, אין להסתפק בצפייה בפרויקטים המוצגים באתרי האינטרנט של אותם המעצבים, ומומלץ להיפגש עימם לשיחה מקדימה בטרם החתימה על הסכם ההתקשרות.


המפגש במתכונת של שיחה מקדימה מאפשר ללקוח לבחון אם אכן מתקיימות הכימיה והשפה המשותפת הנחוצות לתרגום החזון העיצובי לשפה מעשית. במידה ונבחר איש המקצוע הנכון, תהיה לו היכולת לקרוא את הלקוח בין השורות, ולקלוט את כל הטעמים, המאוויים והשאיפות הכמוסות שלא הוזכרו בשפה מפורשת. 


 

אודות הכותב:

כותב מאמרים ובלוגר


מייל: isacc@simply-smart.com

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il