מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

ניכיון שקים הוא שירות המאפשר קבלת תגמול מיידי על שיקים דחויים בתמורה לתשלום עמלה. השירות מתאים ללקוחות פרטיים, עצמאיים, בעלי עסקים וגם חברות וארגונים.
שירותי ניכיון צ'יקים מוכיחים את עצמם, לאורך לא מעט זמן, כשירותים רלוונטיים ביותר עבור גורמים רבים שזקוקים למזומן ולאשראי מידי.
בתי עסק רבים, נאלצים להתמודד מידי יום עם אתגרים לא פשוטים בניהול העסק. מצד אחד תמיד יש הוצאות. מצד שני - ההכנסות לא מגיעות, או ליתר דיוק הן מגיעות, אבל בצורה של שיק דחוי לעוד שלושה חודשים, ועד שהוא יכנס, ההוצאות לא באמת יפסיקו. לא מעט בעלי עסק אם כן מחפשים את הדרך הקלה והפשוטה ביותר לקבל אשראי. במקום לפתוח את תכנית החיסכון שלכם או לבקש עוד הלוואה מהבנק - למה שלא תפנו פשוט לרעיון של ניכיון שיקים מסחריים, ובכך תקבל ובמהירות אשראי שגם לא צריך להחזיר?


 


להבין ולהכיר את כל התהליך
    • העברת השיק לחברה - בעצם בתהליך של ניכיון שיקים שהם מסחריים, אתם פונים לצד שלישי שהוא הגורם המנכה. זה יכול להיות הבנק, אבל ברוב המקרים, ההעדפה היא לפנות לגורם פרטי אשר מנכה שיקים תחת רישיון. אתם בעצם מעבירים לו את האחריות על השיק וכעת הוא הופך להיות בעל החוב, אשר סכום השיק יועבר אליו בעתיד כאשר יגיע המועד לפירעון. בינתיים, אותו גורם מנכה מספק לכם את מלוא הסכום שרשום בשיק או את רובו המכריע! מבחינתכם, קיבלתם כעת סכום ישיר ונזיל, ואינכם עוד צריכים להמתין.

    • כמה כסף זה עולה לכם? - כמובן שהשירות של ניכיון שיקים מסחריים לא ניתן בחינם, אבל הוא גם לא יקר מידי מצד שני. ברוב המקרים, הגורם שמספק את שירותי הניכוי (בהנחה שזה גורם חוץ בנקאי), יגבה מכם בין 10 ל15 אחוזים בלבד מערך השיק. זה אומר שאת כל היתרה אתם מקבלים ישירות לחשבון הבנק שלכם, ואילו בעתיד הגורם המנכה יקבל לרשותו את מלוא סכום השיק ובכך יהיה הרווח שלו. במילים אחרות - אם הברירה היא לקבל 90 אלף ש"ח עכשיו, או 100 אלף ש"ח בעוד 3 חודשים, הרבה מאד אנשים יעדיפו ללא ספק את האפשרות הראשונה!

 


פתרון שגם קל מאד ליישם


יודגש שתהליך של ניכיון שיקים מסחריים הוא תהליך פשוט למדי. אתם רק צריכים לפנות לחברה שמספקת את השירות, ושם כבר ינחו אתכם מה עליכם לעשות ועל מה לחתום, ואתם לא תצטרכו להיגרר לעוד מקומות בעתיד.

אודות הכותב:

אם יש לכם בעיה עם צ'ק דחוי, פנוי אלינו לפרטים נוספים:


03-5176111


http://www.shalnir.co.il/

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il