מאמרים - הזמנת מלון בחוץ לארץ הדפסה מאתר מאמרים

הזמנת מלון בחוץ לארץ

נכתב על ידי דניאל רייכר

[ הדפסת המאמר ]

אולי הגורם החשוב ביותר לטיול מוצלח, חופשה מוצלחת או שהייה בחו"ל מנצחת, הוא בית המלון ביעד. בחירת מלונות ביעד בעיקר בחו"ל יכולה להיות פעולה מלחיצה, היכן ללון ביעד? אם זה מלונות בניו יורק, האם ללון במידטאון, דאונטאון, או שמא בווילג'? אם מדובר על מלונות בלוס אנג'לס, האם ללון בדאונטאון לוס אנג'לס, בברלי הילס, או בווסט הוליווד? וכו..


תוסיפי לכך את כמות האדירה של בתי המלון ביעדים, איזה מומלץ? איזו היא חוות דעת אותנטית ואיזו לא? איזה אתר כן מומלץ להזמין ואיזה פחות? שאלות נוספות שאנו שואלים את עצמנו: מיסים, באיזה יעד כן משלמים מיסים? מהם התנאים של החדר? מיקום המלון ועוד ועוד שאלות שאנו שואלים שוב ושוב, כמה פעמים מצאתם את עצמכם יושבים שעות מול המחשב ועדיין לא הצלחתם לבחור את המלון המיוחל?


אחד האתרים האמינים, הוותיקים והמוצלחים ביותר להזמנת מלונות הוא בוקינג.קום. האתר של החברה מציע ממשק ידידותי למשתמש עם אפשרות הזמנת מלון באישור מידי. יש בו את רוב המלונות ואלו שלא עומדים בקריטריונים מנופים מהאתר.


חוות הדעת המוצגות באתר הן של אנשים אשר שהו במלון ולא תמיד הן חיוביות. באתר ישנו מספר רב של "חתכים" או סינונים לפיהם תכלו לכוון למלון המבוקש, בדרך כלל הסינוים באתר בוקינג הם לפי תקציב, רובע ביעד - אם מלונות בסן פרנסיסקו למשל, אז יוניון סקוואר, הרובע הפיננסי, סאות' ביץ' וועוד..


סינונים נוספים משמעותיים הם כמובן דרגת כוכבים של המלון, דירוג אורחים, מתקנים בחדרים, מתקנים במלון ועוד. כמו כן האתר מכיל אינפורמציה מפורטת על מה יש במלון ומה בחדרים, בריכה חיצונית/מקורה, מסעדה כזו או אחרת, חדרים עם נוף או ללא, לאן הנוף? לעיר לפארק, לים וכו. שולחן כתיבה כספת, שירות הסעות ועוד. אלו רק קמצוץ ממה שהאתר מציע.


מבצעים - יש והרבה. פשוט צריך לחפש, עקבו אחרי "מבצע חכם" ותגלו מבצעים משגעים, פתאום תוכלו להרשות לעצמכם ללון במלון חמישה כוכבים בניו יורק, או חמישה כוכבים בברלי הילס. 
פרט חשוב בזמן ההזמנה בבוקינג, הוא תנאי החדר, "עם ביטול" או "ללא ביטול", כדאי לשים לב לכך, "ללא אפשרות ביטול" כלומר לא תוכלו לבטל את ההזמנה, סביר להניח שתשלמו מראש, אבל המחיר יהיה זול יותר.
"עם אפשרות ביטול" ניתן לבטל את החדר עד תאריך מסויים (משתנה), והמחיר יהיה קצת יותר יקר.
בעת ההזמנה תוכלו לבקש בקשה לנוחיותכם אשר מועברת למלון.


בסיום ההזמנה תקבלו אישור עם מספר הזמנה וקוד סודי, אפשרות יצירה קשר עם המלון ואינפורמציה נוספת. בכל בעיה שהיא בוקינג מנסים לסייע באדיבות ולרוב בהצלחה. 


שתהא לכם הזמנה מוצלחת וטיול מהנה.


 


 


 

אודות הכותב:

דניאל רייכר


http://www.cityofnewyork.co.il/


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il