מאמרים - Emaze - הדור החדש של המצגות שלא תרצו לפספס הדפסה מאתר מאמרים

Emaze - הדור החדש של המצגות שלא תרצו לפספס

נכתב על ידי דור קרואני

[ הדפסת המאמר ]

זה הזמן שתניחו בצד את פאוורפוינט ותעברו ליצור מצגות עם עיצוב ברמה אחרת לגמרי באתר Emaze. באתר תוכלו ליצור מצגות מרהיבות בקלות ובלי ידע בעיצוב. העיקרון פשוט: אתר Emaze ידאג לעיצוב ואתם לתוכן.


 


באתר קיימות מבחר תבניות מעוצבות בשלל נושאים כגון, אמנות, עסקים, שיווק, אופנה, טכנולוגיה, חינוך ועוד. המצגות מתחלקות לשלושה סוגים: מצגות רגילות, מצגות תלת מימד ומצגות וידאו. החידוש של Emaze הוא בהחלט היכולת ליצור מצגות וידאו ותלת מימד.


 


אלמנטים שניתן להוסיף למצגות אימייז


למצגות Emaze ניתן להוסיף אלמנטים שונים ומגוונים כמו, טקסטים, תמונות, אודיו, וידאו (יוטיוב), צורות, גרפים (עם הזנת נתונים), צורות שונות ועוד. ההוספה מתבצעת בקלות בכל שקף ושקף. הוספה של אלמנטים כמו וידאו ואודיו יכולה להחיות את המצגת שלכם ולהפוך אותה ליותר אטרקטיבית.


 


הטמעת Emaze באתר


ניתן להטמיע את המצגות שלכם או של אחרים באתר בקלות. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ללחוץ על התפריט שנמצא מצד ימין למעלה, לבחור באפשרות של שיתוף ושם כבר תראו אופציה להטמיע את הסרטון באתר באמצעות קוד פשוט.


 


  להורדה בעברית Emaze


אתר המצגות Emaze תומך בשפה העברית. שפת הממשק אמנם באנגלית, אך ניתן ליישר מימין לשמאל את כיוון הטקסט. באתר יש גם אפשרות לשנות לכמה גופנים טובים בעברית. ניתן להוריד את המצגות למחשב רק בגרסה בתשלום בפורמטים הבאים: HTML5, PDF, וידאו ובפורמט המצגות של אימייז (ניתן להוריד בחינם את נגן המצגות של אימייז למחשב).  


 


 


 


אימייז מול המתחרים שלה


לאימייז יש הרבה מתחרים בשוק. אך המתחרה הבולט שלה הוא לא אחר מאשר אתר המצגות פרזי. ואשר להשוואה ביניהם ניתן לומר שלפרזי יש יתרונות שלאימייז אין וכן להיפך. היתרון הבולט של אתר Emaze הוא קלות השימוש במערכת והיכולת ליצור מצגות במהירות ללא השקעת פרק זמן משמעותי בהכרת המערכת.


 


Emaze בחינם ובתשלום


ניתן לפתוח חשבון באתר Emaze וליצור מצגות ללא הגבלה בחינם לגמרי. עם זאת, אם תרצו להגדיר את המצגות שלכם כפרטיות או להוריד אותן (לפעמים האפשרויות האלה קריטיות)  תצטרכו לשדרג לגרסה בתשלום.


כדי לפתוח חשבון בחינם או לרכוש חבילה בתשלום היכנסו למאמר המקיף הזה על אתר Emaze ותוכלו דרכו לפתוח חשבון חינמי ולקבל 30% הנחה לשנה על כל החבילות שבאתר במידה ותרצו לרכוש.


 

אודות הכותב:

משווק אינטרנט ומומחה בשיווק סלולרי. בעל האתר Mob-Right שיווק סלולרי לעסקים.  מחבר המדריך " 7 דרכים לקדם את העסק על ידי שיווק סלולרי ".

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il