מאמרים - 4 יתרונות לתיקון מחשב במעבדת מחשבים הדפסה מאתר מאמרים

4 יתרונות לתיקון מחשב במעבדת מחשבים

נכתב על ידי ערן רגב

[ הדפסת המאמר ]

כל מי שיש לו מחשב פרטי וכל עסק אשר עובד בשוטף עם מחשבים נתקל מדי פעם בתקלות מחשב. כמובן שזה מאוד מתסכל שאנו רוצים לבצע עבודה על המחשב ולא יכולים, אך לצערנו אלו חלק מהחיים בעבודה בסביבה מתקדמת טכנולוגית. אז מה עושים? האם כדאי להזמין טכנאי מחשבים שיגיע לטפל בתקלת המחשב או לוקחת את המחשב למעבדת מחשבים?


אין ספק שמדובר על התלבטות גדולה, כאשר לכל חלופה יש את היתרונות והחסרונות שלה. בעוד שבסופו של דבר הכי חשוב שתקבלו מענה מהיר ומקצועי לפתרון התקלה שלכם במחשב, אנו ממליצים תמיד לבחור באלטרנטיבה של תיקון מחשב במעבדת מחשבים עקב 5 יתרונות מרכזיים:


1. אם התקלה שלכם במחשב יכולה להיפטר, אז אתם יכולים להיות רגועים שתקבלו מענה מקיף ומלא במעבדת המחשבים. בעוד שהזמנת טכנאי מחשבים עד הבית לא בהכרח מבטיחה לכם טיפול בתקלה במקום, השארת המחשב במעבדת המחשבים כן. מעבדת המחשבים מצוידת בכל המכשור הטכני הנדרש לטפל בכל תקלה, הן מצד החומרה והן מצד התוכנה. בכל מעבדת מחשב תמיד יש טכנאי מחשבים בכוננות, וזה אומר שהמחשב שלכם יקבל טיפול כבר ביום הגעתו למעבדה. הבאת מחשב למעבדת מחשבים לא אומר שאתם צריכים לחכות בתור ימים על גבי ימים בכדי לקבל מענה לתקלה. אלא אם כן מדובר בתקלה מאוד מזערית בתוכנה, טכנאי מחשבים ומעבדת מחשבים מסדרים את התקלה באותו זמן פחות או יותר.


2. התשלום עבור טיפול מחשב מתבצע רק לאחר תיקון התקלה, זה בשונה מהזמנה של טכנאי מחשבים עד הבית. טכנאי מחשבים אשר מגיע אליכם הביתה גובה קודם כל תשלום ראשוני על ההגעה, בין אם הוא יטפל בסיום הביקור שלו בתקלה או בין אם לא. רוב האנשים יעדיפו לבחור באלטרנטיבה של הבאת מחשב למעבדת מחשבים בכדי לדעת שאם לא ניתן לטפל בתקלה הם לא יצטרכו לשלם.


3. מבחינת אמינות מעבדת מחשבים תמיד עדיפה על טכנאי מחשבים עצמאי. אתם יודעים בדיוק מי העובדים של המעבדה והיכן היא נמצאת, כך שבכל בעיה או דרישה שלכם יש כתובת. אחת התלונות הכי גדולות של לקוחות על טכנאי מחשבים היא, שתמיד שצריך אותם או שיש בעיה עם השירות שלהם לא ניתן לתפוס אותם. חשוב שכאשר אתם מקבלים שירות, שתהיה לכם כתובת לפנות אליה בכל בעיה.


4. בהמשך לעניין האמינות, גם אחריות על הטיפול הוא יתרון בהבאת מחשב לטיפול במעבדה. רק מעבדת מחשבים מעניקה ללקוחות שלה אחריות מלאה על כל טיפול, אם רישום מדויק של מה נעשה במחשב ומה נמצא באחריות. אין יותר לרדוף אחרי טכנאי מחשבים שיגיע להסתכל על המחשב כי הוא שוב עושה בעיות, אם מגיעה לכם אחריות אתם מקבלים.

אודות הכותב:

פי סי קור - טכנאי מחשבים בחיפה ובקריות

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il