מאמרים - גסטריטיס הדפסה מאתר מאמרים

גסטריטיס

נכתב על ידי shani sirani

[ הדפסת המאמר ]

גסטריטיס – מה זה גסטריטיס ואיך מטפלים בה?

גסטריטיס היא מחלת מעיים דלקתית. למעשה מחלה זו היא דלקת במעיים שלנו והיא יכולה לגרום לנו לסבל רב. כאשר אנחנו חולים במחלה זו אנחנו צריכים לארגן מחדש את כל אורח החיים שלנו. אנחנו צריכים לארגן את אורח החיים שלנו כך שלא נסבול מכאב וממצוקה גדולים מדי. קבלת טיפול מידי לבעיה מסוג זה יכולה לאפשר להחלים מהר יותר. הטיפול במחלת הגסטריטיס יכול להיות מורכב והוא יכול לכלול טיפולים של הרפואה המערבית וגם טיפולים של שיטות רפואה טבעיות כמו רפואה סינית או נטורופתיה. פעמים רבות כאשר אנחנו סובלים מהמחלה אנחנו צריכים גם ללמוד להתאים באופן אישי את תפריט המזון שלנו אליה. כאשר אנחנו חולים במחלה אנחנו יכולים לסבול מבעיות עיכול רבות וכדאי לנו לאכול מאכלים בעלי חומציות נמוכה (כלומר לא לאכול פירות וירקות).


גסטריטיס – האם אפשר להחלים ממחלה זו?

גסטריטיס היא מחלה לא פשוטה. מחלה זו אמנם לא מסכנת חיים, אך היא יכולה לגרום לנו לחוש מצוקה רבה וכאבים. אם אנחנו רוצים להתמודד עם מחלה זו באופן מטיב אנחנו חייבים להתמודד אתה באופן מתוכנן. כאשר אנו מאובחנים כבעלי גסטריטיס, תכנון מוקפד של התפריט היומי שלנו יכול לסייע לנו להרגיש הרבה יותר טוב. אנחנו יכולים לשפר את התפריט שלנו על ידי כך שנטורופתית תתאים לנו תפריט מותאם אישית. ככלל הרפואה הטבעית והנטורופתיה יכולות לסייע לנו להרגיש יותר טוב ולהתגבר על המחלה שלנו. שיטות רפואה אלו יכולות לסייע לנו בעזרת כדורים טבעיים ובעזרת תרופות טבעיות שונות כמו תמיסות, נוזלים ומשקאות.


איך אפשר לטפל בגסטריטיס בדרכים טבעיות?

גסטריטיס היא מחלה מאוד לא פשוטה וההתמודדות אתה היא יומיומית. אם אנחנו רוצים להתמודד עם המחלה אנחנו לא חייבים לפנות לרופאה המערבית. ההתמודדות עם המחלה יכולה להיות גם דרך שינוי התזונה שלנו לתזונה טבעית יותר ופשוטה יותר. אחד הדברים הראשונים שאנחנו צריכים לעשות הוא להמעיט באכילה של מזון מעובד ולהפסיק בכלל לאכול מאכלים שמיוצרים באופן תעשייתי. חשוב גם להקפיד לקבל ייעוץ מקצועי וטיפול מקצועי מאנשי מקצוע ומומחים בתחום הבריאות וכן נטורופתיה מאדם מוסמך. עזרה מקצועית תוכל לסייע לנו להרגיש טוב יותר ולהיות מלאים ביותר אנרגיות. לעיתים קרובות קבלת עזרה מותאמת אישית יכולה לסייע לנו להרגיש הרבה יותר מחוזקים והרבה יותר רעננים. חשוב להדגיש שתהליך ההחלמה ממחלה זו הוא תהליך ארוך מאוד וחשוב לגלות בו סבלנות.

אודות הכותב:

ד"ר רחלי פרץ - נטורופתית 
http://www.acti.co.il/


 052-387-4921
 


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il