מאמרים - מי רוצה לגלות מהי הסיבה האמיתית לכאבי הגב שלו הדפסה מאתר מאמרים

מי רוצה לגלות מהי הסיבה האמיתית לכאבי הגב שלו

נכתב על ידי דבי גז

[ הדפסת המאמר ]

מי רוצה לגלות מהי הסיבה האמיתית לכאבי הגב שלו


מי שסובל מדיכאון או חרדה זמן רב יודע משהו ששאר העולם רק מתחיל להבין. מתח כואב !!! נכון –מתח יוצר כאב גופני ולא רק כאב רגשי . אמנם לפני מאה 100 שנים ויותר היית נחשב "משוגע" על ידי הממסד הרפואי אך היום יותר ויותר רופאים מאמצים את גישת הגוף-נפש לרפואה עם תוצאות מפתיעות. 


לא מפתיע שע"פי הרפואה המשלימה כאבי גב נובעים מתחושת האדמה שנשמטת מתחת לרגליים , אנשים שחשים שאיבדו תמיכה .


כאבי גב יכולים להתחיל כאשר אנו מדחיקים דברים במיוחד דברים כמו כעס, פחד או זעם. מעולם  לא לימדו אותנו איך להתמודד עם הדברים האלה וכאב זה יכול להוביל לשנים של אבחון ותרופות לא נכונות שיכולים למעשה לגרום יותר נזק מתועלת.


בוודאי שמעתם  מישהו מהקרובים אליכם מדבר על "משקל עצום על הכתפיים ?" כל פעם שאנו מרגישים סוג של מצוקה רגשית זה מרגיש כמו משקל כבד על הגוף ובסופו של דבר אם לא  נעשה  עם זה משהו ונטפל התוצאה תהיה כאב מתיש וחוסר יכולת לתפקד בחיי היומיום.


יותר ויותר אנשים מתעלמים מהצרכים שלהם. בין אם זה יותר מדי שעות במשרד או מסיעים את הילדים לאימון כדורגל   אנשים לעתים רחוקות לוקחים את הזמן ומאטים את המירוץ לחיים   זה פשוט לא קיים ונדחק לחלק האחורי של מוחם. אבל התבוננות פנימית והקשבה למה שאנחנו באמת צריכים יעזור לשחרר את העומס  שיצרנו על הגב שלנו.


בטוח שאתם לא יודעים איך לשחרר ?


בילוי זמן איכות לפני השינה עם בן זוג או חבר ורק לדבר על אירועי היום ולשחרר קיטור ,אתם גם  יכולים למצוא הקלה על ידי קבלת עיסוי מרגיע  או אפילו אמבט טוב עם נר דולק ומוזיקה נעימה ורגועה .


וזה מה שאני עושה כשאני לחוצה


מטפלת בכאבי הגב היא עם ארומתרפיה שמנים ארומתיים ,ארומתרפיה יכולה לעזור בכמה דרכים שונות. ראשית, ארומתרפיה פועלת באמצעות חוש הריח. חוש הריח הוא החוש היחיד שיש לנו שמתחבר ישירות למוח ולמערכת העצבים במוח השולטת במצב רוח ורגש   


שמנים ארומתיים נספגים דרך העור  וכאשר שמנים נמרחים על העור כמו למשל שמן לבנדר על כפות הרגליים  הוא חודר אל מחזור הדם  וגורם להקלה .


אני תמיד זמינה לשאלות בנושא כאבים גופניים או נפשיים

אודות הכותב:

דבי הובר גז


מומחית לפתרונות טבעיים לכאב


N-PAINSOLUTION.COM


077-5100571


052-3483384


INFO@N-PAINSOLUTION.COM

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il