מאמרים - מרפאת שיניים ניידת - הפתרון לכאבי השיניים אצל קשישים הדפסה מאתר מאמרים

מרפאת שיניים ניידת - הפתרון לכאבי השיניים אצל קשישים

נכתב על ידי אור הזיו

[ הדפסת המאמר ]

בעיה גדולה בקרב אוכלוסיית הקשישים היא ללא ספק בעיות רפואיות של חלל הפה. בעיות רפואיות אלו נמצאות בראש הרשימה של התלונות הרפואיות של קשישים ביום יום. התדרדרות מצב חניכיים, נפילת שיניים, תותבות שלא תואמות, זיהומים בחלל הפה וכאבי שיניים הגורמים לקושי בלעיסה. כל הבעיות הללו הן בעיות שמאוד שכיחות בקרב קשישים.


נוסף על כך, ישנם הרבה קשישים אשר מצבם הרפואי מקשה עליהם להגיע לרופא השיניים, לטיפול שיניים, או לטכנאי השיניים, להתאמה חדשה של תותבות השיניים, מה שגורם להם להזניח את מצבם הרפואי ולא לקבל טיפול. מרפאת שיניים ניידת פותרת את הבעיה הזאת לקשישים בכך שמאפשרת להם לקבל טיפולי שיניים ותיקוני תותבות שיניים בביתם.


מרפאת שיניים ניידת היא בעצם מרפאת שיניים בבית שלך


מרפאת השיניים הניידת הנה בעצם צוות רפואי הכולל רופא שיניים מוסמך, טכנאי שיניים מקצועי ומסייעת שמגיעים לבית הלקוח עם כל הציוד הרפואי הנדרש והנם ערוכים להעניק כל טיפול רפואי לחלל הפה הנדרש למטופל. מרפאת השיניים ניידת בעצם פותרת לאותם קשישים אשר אינם יכולים להגיע למרפאת השיניים באזור מגוריהם את הבעיה. טיפולי שיניים בבית על ידי צוות הרפואה של המרפאה הניידת הנם באותה רמה מקצועית ואחראית שאותו קשיש יקבל בכל מרפאת שיניים בישראל.


מה אני מקבל שאני מזמין מרפאת שיניים ניידת? 


קודם כל, כאשר מזמינים מרפאת שיניים ניידת מקבלים טיפול מלא של הבעיה המציקה לך בחלל הפה. הצוות הרפואי ערוך ומוכן לספק טיפול לכל בעיה שיניים, החל מהתאמת תותבות שיניים ועד לטיפולים כירורגים בחניכיים. שאתה מזמין מרפאת שיניים ניידת עד הבית אתה יכול להיות רגוע שהבעיה תטופל ובסיום ביקור הצוות הרפואי אתה תרגיש יותר טוב.


נוסף על כך, אתה מקבל טיפול מלא במהירות האפשרית מצוות רפואי בבית שלך. אין לך צורך להזמין תור במרפאת שיניים, שיכול הרבה פעמים להיקבע ימים קדימה, וכמובן אין צורך לבזבז אנרגיות על המאמצים להגיע למעבדות שיניים רחוקות. מקבלים את כל טיפולי השיניים בבית במהירות ובקלות.


מרפאת שיניים ניידת גם לנכים וחולים סיעודיים  


אפשר לומר שמרפאת שיניים ניידת היא גם פתרון נפלא בתחום הסיעוד הטיפולי בבית. לא רק קשישים יכולים ליהנות מהנוחיות של הזמנת מרפאת שיניים ניידת, אלא גם נכים וחולים סיעודיים. מרפאת השיניים הניידת החלה כפתרון לקשישים מכיוון שלרוב הקשישים הם אלו שמתלוננים יותר מכל על בעיות חלל הפה, אך ללא ספק ישנם נכים ומטופלים סיעודיים שאינם יכולים גם הם להגיע לטיפול במרפאת שיניים מחוץ לבית ובמקרים כאלו מרפאת שיניים ניידת היא פתרון מצוין. אם קרוב המשפחה שלכם הנו קשיש או נכה וישנה בעיה רפואית בחלל הפה, מומלץ לבחון את האפשרות להזמין מרפאת שיניים ניידת עד הבית.

אודות הכותב:

אור הזיו - לחולים סיעודיים ובני משפחותיהם.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il