מאמרים - בוק בת מצווה, איזה סגנון צילומים אני רוצה עבור הבת שלי ? הדפסה מאתר מאמרים

בוק בת מצווה, איזה סגנון צילומים אני רוצה עבור הבת שלי ?

נכתב על ידי אנדה יואל

[ הדפסת המאמר ]

מה זה בוק בת מצווה? אמהות רבות מתחילות בתכנון חגיגות מצווה ויודעות במעומעם שיש דבר כזה שנהוג בקרב הבנות. צילומי בת מצווה. טוב, את אומרת לעצמך אחלה רעיון! יופי של דבר להצטלם קצת לפני בת המצווה ולעשות אלבום מקסים שיהיה מזכרת לכל החיים מהתקופה הזו.


הזמן טס , התאריך מתקרב ואתן קובעות סשן צילום אצל אחד הצלמים הפופולריים , לעיתים מדובר במתנה כמעט חינמית שבאה מטעם המועדון בו נקבעה החגיגה , ולעיתים הילדה בוחרת ללכת לסטודיו בו כולן מצטלמות.


את מתלווה לצילומים ואז חושכות עיניך. לא לסוג כזה של צילום קיווית. אך זה כבר מאוחר מדי.


 מי אני ומה אני מציעה?


אני יכולה לספר לך שאני צלמת ילדים ומשפחה מעל 13 שנה ועד היום צילמתי עשרות אלפי ילדים וילדות. הדבר שמנחה אותי בצילומי ילדים הוא שהצילום ישקף את היותם ילדים.


ילדה בת 12 היא עדיין ילדה. יש בנות רבות שרואות ביום הזה הזדמנות להתחפש למישהי אחרת, מישהי גדולה ובוגרת יותר מגילה. למעשה יש צילומי בוק רבים בהם לא ניתן לזהות כלל שהמצולמת בת 12. אם היו מראים לנו את הצילום ושואלים בת כמה המצולמת נראית ניתן בקלות לענות שיש כאן אשה צעירה בת 17 או 20. היא מאופרת בכבדות ועושה הבעות שאינן תואמת את גילה הצעיר.


אם זה נראה לך מתאים אז כנראה שאני לא הצלמת המתאימה עבורכן.


במידה ואת מאמינה כמוני שילדה בת 12 יכולה לעשות יופי של צילומים שמשקפים אותה, את התחביבים שלה את האהבות שלה ולהראות אותה כמו שהיא, ילדה בת 12, אוטוטו גדולה אוטוטו נערה, אך עדיין קצת ילדה. את מוזמנת להכיר את העבודה שלי ולהתקשר.


איך ואיפה אני מצלמת את הבנות?


אני יכולה לספר שאין 2 בנות שמצטלמות אותו דבר או באותן לוקיישנים.


אני משוחחת עם בתך ולומדת קצת מה היא אוהבת, מה התחביבים שלה ומה החלומות שלה לגבי הבוק והצילומים באופן כללי ובהתאם לכך מציעה לך את המקומות בהם נצטלם. המקומות יכולים לכלול : חוות סוסים, חוף ים, צילומים אורבניים בתל אביב או בעיר אחרת, צילומים בטבע, בכפר, בחורשה וכמובן שניתן לשלב מספר לוקיישנים יחד. מדובר בכמה שעות של בילוי וצילומים.


אם היא אוהבת לרקוד אצלם אותה רוקדת ואם היא אוהבת לרכב אצלם אותה רוכבת.


יום הצילומים הוא יום של חוויה יוצאת דופן, יום בו היא במרכז ומרגישה כמו נסיכה .


כעבור זמן קצר היא תקבל את הבוק שאעצב באופן אישי ומיוחד רק עבורה.


היום סימסה לי אחת האמהות תימצות את כל מה שסיפרתי כאן  "בת במצווה היתה היום בצהרים. היתה התפעלות גורפת מהבוק ביייחוד מהעובדה שנעם נראתה כמו במציאות ... ולא כמו בחורה בת 18"


לצפייה בגלריית צילומי בת מצווה - אנדה יואל

אודות הכותב:

אנדה יואל - צלמת מומחית לבוק בת מצווה בר מצווה (בטבע - בביתכם - בסטודיו)

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il