מאמרים - הדרך ללב הבחורה מתחילה מזר פרחים הדפסה מאתר מאמרים

הדרך ללב הבחורה מתחילה מזר פרחים

נכתב על ידי חן רביד

[ הדפסת המאמר ]

מאז ומעולם שימשו הפרחים ככלי לחיזור של גברים אחר נשים בהן חשקו. כמובן שסוג זר הפרחים משתנה בהתאם לנסיבות. זר ליום נישואין או תאריך המציין חברות ארוכת שנים בין גבר לאשה ייראה שונה לחלוטין מזר שהגבר יקנה על מנת לחזר.


קווי מתאר כלליים של הזר המיועד לגבר המחזר


זה צריך להיות זר שישדר הרבה מבלי להיראות, שלא יגיד הרבה אבל בעצם יאמר הכל. משל למה הדבר דומה? לקניית קופסת שוקולד קטנה וקומפקטית ולא לקניית קופסא של בונבוניירות – גדולה ומרהיבה. אם נחשוב על זה לרגע, נגלה שיש בכך הרבה הגיון. כל אדם, לאו דווקא אשה, יתפלא אם לפתע פתאום אדם שהוא לא מכיר, או מכיר אך לא באופן אינטימי, ישלח לו מתנה גדולה ושווה באמת, והוא אף עלול להרגיש לא נוח מהסיטואציה. לעומת זאת, כשהמתנה קטנה, מובעת כאן הערכה בצורה אפקטיבית שכן מצד אחד זה מוערך שבכלל קיימת מתנה, ומצד שני – בממד הנכון. כמובן שגם בחירת זר קטן ופשוט צריכה להיעשות בצורה מקצועית בעזרת מוכרים ושוזרי פרחים מקצועיים במקום באופן שרירותי.


מה מומלץ לרשום בזר האלגנטי אשר תקנה למחוזרת שלך?


חשוב לרשום משפטים כנים ואמתיים המבטאים את תחושותייך, אך לנסחם בקלילות. מומלץ להכין ניסוח מראש ולבוא איתו מוכנים. הכי מומלץ – לפני שקונים לה את המתנה, לדבר איתה, ולנסות לפתח איתה שיחה על נושא מסוים או תמה כלשהי על מנת שיוכלו לשמש כבסיס לכתיבה.


כיצד מומלץ להגיש את הזר?


הדרך הכי טובה להגישו הוא להיעזר בצוות האורזים והשוזרים שבחנות הפרחים המקצועית אשר יכין את הזר בצורה יפה, ויצרף את פתק הברכה באופן אלגנטי. כמובן שבחברה ידאגו לשליחת שליח אשר יגיע לבית הבחורה אחריה אתה מחזר ויגיש לה באופן אלגנטי את הזר, תוך עמידה בזמנים ביעילות רבה.


מדוע הפרח נחשב לסמל סטטוס לחיזור?


צורתו של הפרח – ובייחוד התחום העליון היכן שמצויים האבקנים ועלי הכותרת שימש לעתים כדימוי לכתר ולעתים אביזר טיפוח המכיל ערך מוסף עוצמתי. בעולם הריקוד, למשל, נוהגות המופיעות לעטר פרחים על ראשיהן, ולפרח משמעות סימבולית שלא מעט שירי עם. על כן, ביחסים בין אנשים ובמיוחד כשמדובר ביחסים רומנטיים – הפרח משמש כסממן בולט, ידוע ומוכר.


אז אל תבזבז את הזמן ואל תתבייש להשיג את מה שאתה רוצה. 
הזמן עכשיו פרחים לאהובה שלך ותזכה באהבה גדולה בחזרה.


גלדיוליס- פרחים פתח תקווה

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il