מאמרים - החברה שלי הכי הכי! הדפסה מאתר מאמרים

החברה שלי הכי הכי!

נכתב על ידי ליאור נחשון

[ הדפסת המאמר ]

אין דבר יותר כיף מאשר לתת מתנות לחברה, זה נעים לקבל אבל עוד יותר נעים לתת. בכתבה שלפנינו נסביר, איך נותנים מתנות לחברה, על מה צריך לשים את הדגש ומה שאסור לשכוח בדרך...


 החברה שלי הכי הכי!


מתנות לחברה


פעמים רבות אנחנו מחפשים לתת מתנות לחברה, ורוצים לקלוע בול לטעם שלה. חשוב לנו שהיא תדע שאנחנו באמת רצינו לשמח אותה וחשבנו רק עליה. לא ברור לנו בדיוק איזה מתנות לחברה כדאי לתת, אנחנו רק יודעים שזה צריך להצליח ולעשות לה הרגשה טובה.


כך אנחנו מסתובבים ממקום למקום וחושבים על אין סוף אפשרויות, אולי כדאי לתת את המתנה הזו? ואולי דווקא אחרת?


 


מחפשים מתנות לחברה


לא קל למצוא מתנות לחברה, ומי שעבר את הקטע הזה יודע בדיוק מה מדובר. יש בחנות הרבה הצעות אבל אנחנו לא יודעים מה היא תאהב.


זה לא רק זה. אם כבר קנינו בעבר מתנות לחברה זה הרבה יותר מסובך. משום שאי אפשר לתת את אותה מתנה פעמיים, ואי אפשר לחזור על אותו רעיון פעם שנה. אז קשה הרבה יותר למצוא מתנות לחברה מוצלחות, משהו שעוד לא נתנו, שיהיה הרעיון מקורי מאד.


 


מה עושים?


1. העצה הראשונה היא לחפש ברשת גדולה שמוכרת מתנות לחברה, מקום שיש שם הצע גדול והרבה אפשרויות של ביצוע. ככל שהחנות גדולה יותר והם פתוחים לרעיונות וביצועים, כך קל יותר למצוא משהו מענין, שעוד לא נתנו בעבר ועוד לא קנינו אף פעם. השפע הגדול של המוצרים מביא לנו גם רעיונות חדשים. כאשר אנחנו משוטטים בין ההצעות השונות זה פותח לנו את הראש לאפיקים חדשים.


2. אפשר בפשטות לשאול את החברה איזו מתנה היא היתה רוצה לקבל. אולי זה נשמע נאיבי מדי, אבל לפעמים זה אפילו נחמד. בהזמנות כלשהי שואלים מה היית רוצה שנקנה לך, שומרים את הרעיון בצד, ובהזדמנות אחרת מבצעים אותה. לפעמים ה'טריק' הזה מצליח אבל צריך לעשות אותו עם הרבה טקט...


 


מצליחים עם מתנות לחברה


דבר אחד חשוב לזכור כאשר מחפשים מתנות לחברה. אף חברה לא מסתכלת על המתנה עצמה אלא על מי שנתן אותה ומה הוא רצה להביע בזה.


כל מתנה שמספרת ספור של אהבה והערכה יוצרת הרגשה נהדרת, זה קונה מיד את הלב של החברה, ואתם הצלחתם במטרה, ועוד איך!


השלב הראשון בבחירת מתנות לחברה הוא להתייחס לתחומי העניין שלו, להבין מה הוא אוהב, מה מעסיק אותו בחיים. אם את יודעת מה הם תחומי העניין המועדפים עליו כבר סיגלת לעצמך כיוון טוב לבחירת מתנות לחברה.


 

אודות הכותב:

מתנה מקורית | מתנות מקוריות picapic.co.il 03-9517621  

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il