מאמרים - המדריך המלא לבחירת מתנות הדפסה מאתר מאמרים

המדריך המלא לבחירת מתנות

נכתב על ידי ליאור נחשון

[ הדפסת המאמר ]

הגיעה תקופת החגים? או אולי מקבץ אירועים משפחתיים וימי הולדת? מסיבות סיום? שלל אירועים הפוקדים את חיינו מזמנים איתם את ההזדמנות לרכישת מתנות לחברינו ובני משפחתנו. השאלה הנפוצה ביותר היא מה נקנה להם? הכנו עבורכם מדריך לבחירת מתנות לכל מטרה


למי אנו קונים את המתנה


השאלה הראשונה שעלינו לשאול את עצמנו היא למי מיועדות אותן מתנות. אם קהל היעד שלנו הן ילדות בגיל מצווה או בנים בגיל מצוות הכיוון לבחירת מתנות יהיה שונה מאשר מתנות לברית או הולדת הבת. כמו כן יכול להיות שהאירוע יהיה חנוכת בית או יום הולדת לבן משפחה מבוגר במקרים אלו המתנות יהיו שונות לחלוטין. לכן הדבר הראשון שעלינו לעשות הוא להגדיר את הגיל וסוג האדם אליהם מיועדות אותן מתנות.


תחומי עיסוק


לרוב בני האדם יש תחומי עיסוק שונים, גם למבוגרים וגם כאשר מדובר בילדים. לכל אחד יש תחביבים משלו או תחומי עיסוק המושכים אותו. אם נקשר את תחומי העיסוק והתחביבים של יקירינו נדע טוב יותר כיצד לבחור עבורם מתנות שימושיות. מעבר למזכרת מחממת את הלב שיכולה לעמוד בפינת החדר בחירת מתנה טובה באמת היא מתנה שימושית.


הדפסה של תמונה, הנצחת משפט, או חלום חשוב מחיי מקבל המתנה ישפיע על הסמליות של המתנה


אלמנטים עיצובים


הצעד השלישי בבחירת מתנות הם הבנת האלמנטים העיצובים סביב המתנה. למשל צבעים, מותגים, איקוני אופנה מובילים יכולים להיות כיוון מעולה לבחירת מתנות. ככל שיש בידינו יותר מידע על האדם לו אנו מייעדים את המתנות  יהיה לנות קל יותר בתהליך בחירת מתנות עבורם.


סמליות


החלק החשוב ביותר והאחרון בבחירת מתנות הוא הסמליות. כאשר אתם בוחרים משהו סמלי שעובד על הרגש של מקבל המתנה בעצם זכיתם בכל הקופה. המטרה העליונה של הענקת מתנות היא לרגש וכאשר אתם מצליחים להעניק מתנה שתרגש ותהווה מזכרת אישית לרגע סמלי בחיי האדם - הצלחתם בתהליך. הדפסה של תמונה, הנצחת משפט, או חלום חשוב מחיי מקבל המתנה ישפיע על הסמליות של המתנה.


תהליך בחירת מתנות הוא תהליך שיכול להיות מסובך או פשוט זה כבר תלוי בכם ובמחקר קליל שתעשו על מקבל המתנה. סמליות, אלמנטים עיצובים ומודעות לתחומי העניין של מקבלי מתנות הם אלו שישפיעו בגדול על מקבל המתנה. 


מתנות הם מילת קסם, הם פותחים את הדלת לפני כל אחד, אם רוצים להעניק ולתת אז מתנים הם הדרך הכי טובה לכבוש את הלב. בכתבה שלפנינו נסביר למה כל כך טוב לתת מתנות, ואיך אפשר להצליח עם זה.


 

אודות הכותב:

מתנה מקורית | מתנות מקוריות picapic.co.il 03-9517621  

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il