מאמרים - שיטות וטיפים להסרת שיער לנשים ולגברים הדפסה מאתר מאמרים

שיטות וטיפים להסרת שיער לנשים ולגברים

נכתב על ידי דניאל שרוני

[ הדפסת המאמר ]

יהיו הסיבות להסרת שיער אשר יהיו – רבים (כן, גם גברים) מתעניינים בשיטות שונות להסרת שיער - על עורית ותת עורית. יש שיטות הסרה המחייבות לחזור על הפעולה לעתים תכופות יותר ויש – שפחות. חשוב לברר לפני שמתחילים איזו מן השיטות מתאימה לכם ומועדפת עליכם. חשוב גם לדעת כי גם מי שמבטיחים לכן, גבירותיי, להיות חלקות לצמיתות, לא יכולים לערוב ל כן שאכן כך. ימים יגידו....


שיטות הסרת שיער בלייזר:


נשים רבות מזהות הסרת שיער עם מושג שכרוך בכאב. בעיקר מי שמסירות אותו באמצעות מריטה ואף גילוח. חסרונות הגילוח, על אף היותו קל לביצוע וזול, הוא במהירות הצימוח מחדש ובגירוי העור. מכאיבה ממנה היא מריטת השיער באמצעות שעווה, שבה משתמשות נשים להסרת שיער ממשטחים גדולים או בפינצטה, שבאמצעותה מתבצעת מריטה נקודתית.


שיטות נוספת להסרת שיער היא באמצעות מכשירים חשמליים, שבאמצעותם תולשים את השיער במהירות על-ידי ראש מסתובב במהירות רבה. בקבוצה זו ניתן לכלול גם את שיטת האפילציה – מחט ששולחת 'פולסים' חשמליים אל שורש השיער. זו שיטה ממוקדת שאינה גורמת הרס סביבתי, במידה שהיא נעשית על ידי מומחה מיומן.


קרן אור


עוד שיטה להסרת שיער היא באמצעות קרן אור - המכונה גם "אינפרא-אדום". במהותה, שיטה דומה ללייזר, בהבדל אחד - שימוש באורכי גל אחדים במקום גל באורך אחד. חשוב לציין, כי שיטה זו מתאימה ויעילה גם לבעלי עור כהה אך אינה מתאימה כלל לבעלי שיער בהיר. דומה כי אחת השיטות הפחות רווחות היא באמצעות טיפול תרופתי - על ידי שימוש במעכבי-צמיחה האמורים לגרום להיחלשות השיער לאורך זמן. מדובר בשיטה שאינה כרוכה בכל כאב שהוא אבל הפסקת השימוש בה גורמת לצמיחה מחדש של השיער.


השיטה האלופה:


בשנים האחרונות רווח שיטה נוספת, אטרקטיבית, הסרה בלייזר. מכונים שונים מבטיחים למי שבוחרים להסיר שיער באמצעותה כי מדובר בהסרה לצמיתות מאחר שהלייזר הורס את שורשי השיער. שיטה זו טובה להסרת שיער מאזורים גדולים ורחבים כגון חזה וגב ( עורו הגברים!). מדובר בשיטה יקרה - ביחס. יעילותה גבוהה אך היא מחייבת סדרה של טיפולים . היא אינה מתאימה לבעלי גוון עור בהיר מאוד.


בדיקת מחירים:
לאור הביקוש הרב של השנים האחרונות לטיפולי הסרת שיער בלייזר ופתיחתן של מרפאות ומכונים פרטיים רבים המתמחים בתחום, החלה תחרות על כיסם של הלקוחות הפוטנציאליים. דבר זה גרם לכך שניתן להשיג טיפולים להסרת שיער במחירים זולים במיוחד ובאיכות מעולה כל שצריך לעשות הוא לערוך השוואת מחירים מקיפה.


טיפול מהנה ומוצלח.

אודות הכותב:

אסתטיק פור יו מגזין אסתטיקה וניתוחים פלסטיים.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il