מאמרים - תקשור עם המלאך גבריאל לקבלת חוזק הדפסה מאתר מאמרים

תקשור עם המלאך גבריאל לקבלת חוזק

נכתב על ידי דר' ירון זפרן

[ הדפסת המאמר ]

גבריאל הוא אחד מארבעת מלאכי השרת, ואחד משני המלאכים היחידים המוזכרים בתנ"ך בשמם (השני הוא מיכאל). משמעות שמו "גיבור האל".


בתלמוד מסופר שהוא המלאך שהרס את צבאות סנחריב, שהחריב את סדום ועמורה, ושמנע מושתי להופיע בעירום לפני אחשוורוש, כדי שאסתר תיבחר למלכתו.


גבריאל עוזר לנו להטמיע את ידע של תורות רוחניות בחיינו הארציים, ולהתפתח רוחנית באמצעות חוויותינו במימד הפיסי. הוא מעביר לנו מסרים בחלומות. מסופר עליו שהוא הופיע בפני דניאל ולימד אותו לפרש חלומות.


לפי האיסלם, הוא שהכתיב למוחמד את הקוראן.


במסורת הנוצרית הוא נחשב למלאך הלידה. הוא שהופיע לפני מריה ובישר לה על הריונה. הוא המלאך שמכין את הנשמות שעומדות להיוולד במימד הפיסי לחיים המצפים להם. אחד הדברים שהוא עושה לפני הלידה, הוא להשכיח את זיכרונותינו מגלגולים קודמים, על מנת שנגיע אל חיינו החדשים כלוח חלק. האגדה מספרת שהוא מניח את אצבעו על שפתיהם של תינוקות לפני לידתם כסימן של שתיקה, ומכאן השקע שיש לכולנו מעל השפה, תחת האף. בתפקידו כמלאך הלידה, הוא נחשב גם לשומר הילדים.


גבריאל הוא המלאך האחראי על מסדר המלאכים הידוע ככרובים. מסדר הכרובים מונה 29 מלאכים, שתפקידם שמירה על סודות השמיים. משמעות שמם של הכרובים, מארמית, הוא "כמו ילדים", היות והם מופיעים לעיתים כילדים מכונפים. עוד דוגמא לקשר של גבריאל לילדים.


בספר בראשית מסופר על הכרובים שהם שומרים על עץ החיים בגן העדן, חמושים בחרבות מתהפכות. ישנה סברה שעל ארון הברית היו שני כרובים, זכר ונקבה, המייצגים את רעיון האיזון, ואת המיזוג בין אלוהים ועמו ישראל. הכרובים נראים לעיתים כבעלי 4 כנפיים.


גבריאל, כפי שרומז שמו, מעניק לבני האדם אומץ, חוזק ובטחון בתחומים בהם הם מרגישים חלשים וחסרי אונים. הוא יסייע בידכם לבצע מטלות קשות, להתגבר על פחדיכם ולזכות בבטחון עצמי. ניתן להעזר בו גם על מנת לאזן את הרוחני והארצי בחייכם, כדי שתוכלו לחיות חיים רוחניים מלאים לצד מילוי חובותיכם הארציים באופן מספק. נושא זה של איזון הרוחני והארצי הוא נושא משמעותי ביותר, כיוון שאנשים רבים "בורחים" אל הרוח על מנת להימנע מהתמודדויות קשות במימד הארצי. רוחניות אמיתית היא כזו שבה משתלבים חיינו הרוחניים בארציים, ויותר מכך - עוזרים לנו לחיות את חיי היומיום שלנו באופן רוחני יותר. גבריאל הוא המלאך שיעזור לכם להגיע לאיזון זה.


הספירה אליה מקביל גבריאל היא הספירה התשיעית – יסוד. צבעה של ספירת יסוד הוא סגול. בהתאם לכך, לפני תקשור עם גבריאל תוכלו להדליק נר סגול במהלך המדיטציה על מנת להתחבר אל גבריאל ביתר קלות.


 


תקשור עם המלאך גבריאל
  • התחילו בנשימות והרפיה, הגנות ופתיחת העין השלישית (ראו מאמר קודם שפרסמתי בנושא זה).


 • דמיינו עצמכם על ראש הר, לפנות בוקר. צבע השמיים כחול כהה, ובאופק המזרחי עולה אור ראשון.

 • מהאופק המזרחי קרבה להקה של ישויות מכונפות זוהרות.

 • עם התקרבותם רואים שהם מלאכים בעלי 4 כנפיים כל אחד (כרובים)

 • הם מסתדרים על הקרקע בשני טורים ומחברים את כנפיהם ליצירת קשת מעליכם.

 • אתם עוברים ביניהם, תחת הקשת שיצרו כנפיהם, וחשים את עוצמתם המיטיבה.

 • בקצה השני ניצב גבריאל. כיצד הוא בחר להופיע בפניכם?

 • הציגו עצמכם בפניו, וספרו לו מדוע הגעתם.

 • היפתחו לשמוע מה הוא מבקש לומר לכם. לאחר שיאמר את דברו, אולי גם יעניק לכם מתנת אור.

 • בסוף התהליך נפרדים בתודה. הוא עף מראש ההר ומתרחק, ואחריו להקת הכרובים.

 • הם הולכים ומתרחקים, עד שנעלמים מעבר לאופק, שם השמש כבר מתחילה לעלות.

 • יוצאים מההרפיה על ידי ספירה מ-1 עד 10, בחזרה למצב התודעה הרגיל.

אודות הכותב:

דר´זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנהל המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים, אימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני) והכשרת פסיכותרפיסטים בגישה רוחנית. 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il