מאמרים - איך אני מוצא כספים ? הדפסה מאתר מאמרים

איך אני מוצא כספים ?

נכתב על ידי ערן הינדי

[ הדפסת המאמר ]

אם יש לך תחושה שהפקידו לך בעבר כספים בתוכניות הפנסיה השונות, בחסכונות גמל שונים, אתה לא לבד!


לאחרונה, התקשורת מעלה  את המודעות בנושא, וקיימים מיליאדי שקלים בגופים המוסדיים שעד כה, מתוך אינטרס, היו בעמימות.


אז כיצד ניתן לאתר כספים?


ניתן לפנות ישירות לגופים המוסדיים:


קיימים כיום כ- 101 גופים מוסדיים, ניתן להתקשר באופן עצמאי ולאחר אימות נתונים ע"י הנציג - תוכלו לקבל את המידעים השונים שתבקשו. לכל הגופים יש אתרי אינטרנט ומספיק להקיש בגוגל את שם הגוף המוסדי ויינתן לכם פרטי ההתקשרות.


חשוב לזכור כי לחברות הגדול ישנן מחלקות שונות (מחלקת חיים, מחלקת גמל ומחלקת פנסיה) נציג מחלקת הגמל לא יוכל לראות את הנתונים שיש לכם בביטוח החיים (לדוגמה: יכול להיות מצב שיש לכם כספים בביטוח מנהלים, בהתקשרות עם מחלקת גמל - הנציג לא יראה זאת, וסביר שיגיד כי אין לכם כספים - וזאת בעוד שהכספים הינן במחלקת ביטוח החיים)


אופן פעולה זה מתאים למי שיודע או חושש כי קיימות עבורו תוכניות בגוף מוסדי מסויים.


 


משרד האוצר - מנוע חיפוש


משרד האוצר השיק לפני כשנה אתר אינטרנט המאפשר ע"י הליך זיהוי פשוט (הזנת מספר הזהות, תאריך הוצאתה ומספר שאלות)


מנוע לאיתור כספים - האתר מאפשר לאתר קופות גמל ותוכניות חיסכון שונות.


יש להשים לב כי האתר מוגבל, האתר מאתר רק את הקופות אשר מוגדרות בחברות כאינן פעילות, הגבלה זאת למעשה מפספסת הרבה קופות, שכן,  מספיקה פעולה פנימית בתוך הגוף המוסדי (כמו מיזוג בין קופות, מסלולים) בכדי  שקופה שלא ידעתם עליה ולא הייתה בה פעילות במשך 20 שנה, לפתע תוגדר כפעילה, ומכאן שהאתר החינמי לא יאתר אותר.


בנוסף,


האתר החינמי לא מראה את יתרות הכסף אלא רק מפנה אתכם להתקשרות עם הגוף המוסדי שאולי יש לכם שם חשבון.  (מאוד יכול להיות שלאחר המתנה של חצי שעה על הקו תגלו יש לכם שקל אחד בודד).  במידה ופנייתם לאתר החימני, חשוב לזכור את המצויין מעלה לעניין התקשורת מול הגוף המוסדי. 


האתר החינמי מומלץ לכולם!  מי יודע, אולי תופתעו!!


מאתר כספים מקצועי


כן, ישנו מקצוע כזה !


למאתר כספים ישנה אפשרות לאתר עבורכם כספיים בכל הגופים המוסדיים אשר מחוייבים עלפי חוק להיות מקושרים לתוכנה מיוחדת שהינה בגישה אליו. מנתח ממצאים ומאתר יוכל להנגיש לכם מידע מקצועי ומהימן מכל החברות שהיו קיימות בעבר ובהווה. ההליף מתחיל ראשית בהזדהות ע"י אמצעי טכנולוגית והזנת פרטי אשראי לצורך אימות נתונים של הלקוח ולאחרי כן, פגישה לניתוח הממצאים.


השירותים הניתנים הם בתשלום, אך לעניות דעתי שווה מאוד ולו להסיר את הספק הקיים.


מאתר מקצועי וטוב יוכל ע"י מספר שאלות פשוטות להעריך את הסיכוי שלהם להצלחת האיתור ובכך לאפשר לכם להחליט האם השירות כדאי או לא.


שירות זה מתאים בעיקר למי שעבר הרבה מקומות עבודה בשילוב עם שינויים מקומות מגורים, למי שבטוח שיש לו כספים שהמערכת החינמית לא איתרה אותם, ולמי שמצא במערכת החינמית מספר קופות, סבירות גבוה שישנן עוד קופות.


לסיכום


ישנן מספר דרכים שתוכלו לאתר כספים, אני ממליץ לכם בחום להשתמש באתר החינמי בשילוב עם מאתר מומחה וזאת מאחר ששימוש באתר החינמי יאפשר לכם תחושה כללית על כספכם, ומאתר מקצועי ינגיש לכם את המידע, יערוך עבורכם סדר בנושא ותוכלו להוועץ עימו לעניין - לפעמים בחיים עיצה קטנה יכולה להיות שווה עבורכם הרבה מאוד כסף, ובתחום הפנסיוני בפרט.


 


 

אודות הכותב:

ערן הינדי בוגר B.A בכלכלה ומנהל עסקים, בעל רשיון בשיווק פנסיוני. מומחה לניתוח ממצאים פנסיוניים ואיתור כספים אבודים. בעל עסק מצליח לביטוח פיננסים ואיתור כספים אבודים.


לקריאת מורחבת לחץ כאן לסירטון : לחץ כאן


להתייעצות/ שירות המספר הישיר  052-5930911   או במייל eranhindy@gmail.com

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il