מאמרים - כל מה שצריך לדעת על איפור עיניים הדפסה מאתר מאמרים

כל מה שצריך לדעת על איפור עיניים

נכתב על ידי איציק צורי

[ הדפסת המאמר ]

העיניים הם חלק חשוב בתחום האיפור. איפור עיניים הוא אחד מאבני היסוד בכל סילבוס של קורס איפור בצפון ומהווה משקל רב בבניית מראה האיפור המושלם. כמובן שבתחום איפור העיניים יש מידע רב וטכניקות מרובות כיצד ואיך לאפר את העיניים, אך חשוב לדעת גם את הבסיס.


מתחילים תמיד מהבנה וקביעה של סוג העיניים. יש עיני שקד, עיניים עם צורה אליפסית. במקרה כזה צריך להדגיש את העיניים בצללים כהים ולהוסיף עומק לתוך העיניים עם צבעי בז, מתכת וחום. יש נשים עם עיניים מצועפות, עיניים בעלות מראה חסר נפח. אז צריך לעשות את ההיפך ולתת להם נפח, ליצור אשליה של עומק. מניחים צל דהוי מסביב לעיניים במקביל להדגשה של הריסים. לעיניים עגולות, שלהם יש צורה מעגלית, צריך להילחם באשליה של עיניים גדולות. מעריכים את זנבות האייליינר העליוניים לצורך אשליה של רוחב. לנשים שיש להם עיניים קטנות, צריך להגדיל את העיניים. עושים את ביישום קווים מגדירים לעיניים כי זה מדגיש את העין ויוצר אשליה של עיניים גדולות יותר. לנשים מבוגרות שיש להם עיניים עם עפעפיים נפולים מעניקים גוון בהיר של צל על הפינות הפנימיות של העפעפיים בכדי להרים את העיניים. חשוב להבין את הסוג עיניים שלכם בכדי לדעת במה צריך לטפל.


בנוסף, הנה כמה טיפים של איפור עיניים. כל הטיפים הבאים מצוינים אך לא בהכרח מתאימים לכולן. חשוב לשלב בין הטיפ לסוג העיניים שלכן.


טיפ מספר אחד: כדאי למנוע מריחות של אייליינר, יש לוודא העפעפיים יבשים ולא שומניים אחרת האיליינר יכול להחליק. השתמשו במסיר איפור בסוף היום או ג'ל לניקוי לפני השמת איפור.


טיפ מספר שתיים: כדי לקבל מראה מושלם בעיניים, נסו לשמור את העיניים שלכן פתוחות תוך השימוש באייליינר. זה קצת קשה בהתחלה אבל בסופו תוכל להשיג את העיניים המושלמות.


טיפ מספר שלוש: הקפידו לשמור על קו איילינר קרוב כמה שאפשר לגבול של הריסים עם העין, כך שזה יראה כמה שיותר כמו חלק מהעין שלכן.


טיפ מספר ארבע: להשגת מראה עיניים גדולות יותר, יש להשתמש בעיפרון לבן בשולים הפנימיים של העיניים, או יש לנסות אייליינר עיפרון רך יותר.


טיפ מספר חמש: הצבע לאורך קו הריסים התחתון לא צריך להיות עמוק יותר מהצבע של קו הריסים העליון. חשוב גם שתהיה סימטריה בין העיניים מבחינת גוון.


טיפ מספר שש: מסקרה צריכה להיות ממוקמת בסמוך לשורשים כדי לתת לריסים מראה ארוך יותר.


טיפ מספר שבע: מסקרה נראית מאוד רע אם הריסים נדבקים זה לזה. כדי להימנע מכך, יש לנער את המברשת אופקית כדי להפריד בין הריסים תוך יישום המסקרה ולהשתמש במסרק ריס או מברשת מסקרה נקייה כדי להסיר גושים.


טיפ מספר שמונה: גבות מסודרות מסייעות לעיניים להיראות טוב יותר. דרך אגב, יש הרבה מומחים, שמלמדים גם תלמידים של קורס איפור בצפון, שסבורים שהגבות והעיניים באות בחבילה אחת.


לעוד טכניקות ומידע על איפור עיניים אפשר להירשם לקורסים וסדנאות איפור. כל הקורסים וסדנאות האיפור מתרכזות בשלב מסוים גם באיפור העיניים.

אודות הכותב:

הכותב הנו בעל ניסיון עשיר של 10 שנים בתחום האיפור והפקות האופנה והטלוויזיה.
איציק צורי הנו מדריך קורס איפור בצפון ובעלי קומפלקס הלימודים למקצועות היופי - איציק צורי

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il