מאמרים - תכונות של פחי אשפה איכותיים הדפסה מאתר מאמרים

תכונות של פחי אשפה איכותיים

נכתב על ידי מיכאל דנינו

[ הדפסת המאמר ]

מהם פחי אשפה איכותיים?


כדי לבחור פחי אשפה איכותיים באמת, כאלה שיבטיחו שימוש ארוך טווח בלי בעיות חשוב לדעת על פי אילו קריטריונים יש לבחור את פחי האשפה. אילו תכונות מעידות על איכות גבוהה של פחי אשפה?


ראשית כול, פחי אשפה חייבים להיות חזקים ועמידים. פעמים רבות, ובעיקר במפעלי תעשייה יצרניים ואתרי בניה, הפסולת שמושלכת לתוך פחי אשפה מתאפיינת בקשיחות יוצאת דופן. זריקת פסולת מסוג זה לתוך פח אשפה, שעשוי מחומר לא איכותי ולא עמיד, תגרום לפגיעה בו ותוך זמן קצר הפח יהפוך לבלוי ובלתי כשיר לשימוש. במקרים חריגים מדובר אף בדפורמציה של צורת הפח המקורית עד כדי כך שהפינוי שלו הופך למאתגר וקשה יותר.


אם כך, פחי אשפה מסוג מכולות אשפה שנועדו להצבה באתרי בניה ומפעלי תעשייה חייבים להיות עשויים ממתכת קשיחה דוגמת פלדה עמידה במיוחד.


סוגים מסוימים של מתכות נוטות להחליד ולהתכסות בקורוזיה לאחר חשיפה למי הגשם וכתוצאה ממגע בחומרים כימיים ונוזליים המושלכים לתוכם לעתים קרובות – פחי אשפה איכותיים צבועים בצבע ייחודי שמהווה שכבת מגן יעילה כנגד קורוזיה ובליה טבעית של החומר.


פרמטר לא פחות חשוב ותכונה מובהקת של פחי אשפה איכותיים הוא צורתם. הצורה של פחי אשפה חייבת להתאים לצורכי הפינוי של הפח על ידי משאית פינוי ייעודית. לצורך כך, פחי אשפה איכותיים מצוידים בגלגלים, ידיות, מסילות ומנגנונים נוספים שמפשטים את תהליך ההרמה, הריקון והשינוע של פחי אשפה אל אתרי פסולת ומחזור ייעודיים.


יש להתייחס בכובד ראש לנושא של בחירת פחי אשפה. בחירת פחי אשפה איכותיים תמנע מצב לא נעים בו תצטרכו לבחור פחי אשפה חדשים כעבור שנים בודדות עקב בליה של פחי אשפה לא איכותיים שרכשתם.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il