מאמרים - מחפשים מתנות מקוריות לאורחים בחתונה? קבלו כמה רעיונות יפים שגם יוסיפו לעיצוב האירוע הדפסה מאתר מאמרים

מחפשים מתנות מקוריות לאורחים בחתונה? קבלו כמה רעיונות יפים שגם יוסיפו לעיצוב האירוע

נכתב על ידי ענת כהן

[ הדפסת המאמר ]

מתחתנים? מזל טוב. אם חשוב לכם להפיק אירוע מרשים וייחודי, אל תוותרו על מתנות לאורחים בחתונה. זו הדרך שלכם לומר להם תודה, לפנק אותם במתנה ייחודית ועל הדרך גם להוסיף לעיצוב האירוע שלכם. מגוון האפשרויות למזכרות מהחתונה הוא רחב וכל שנותר לכם הוא לבחור את מה שמדבר אליכם, וכמובן להקפיד שיתאים לעיצוב הכללי של האירוע.


 


למה כדאי לתת מתנות לאורחים?

בראש ובראשונה, מטרתן של מתנות לאורחים בחתונה היא לגרום למוזמנים לזכור את האירוע המדהים שערכתם, גם לאחר סיום האירוע. אם אתם עומדים להפיק חתונה מושקעת במיוחד, מתנות לאורחים ישמרו את חוויות החתונה שלכם בזיכרונם של האורחים לאורך זמן. מעבר לכך, מתנות לאורחים בחתונה מוסיפות נופך רב לפן העיצובי של האירוע, ויוצרות רושם מושקע ויוקרתי במיוחד. כמובן שהן גם יוצרות טאצ' אישי שהוא מרכיב חובה בכל אירוע גדול והמוני כמו חתונה. אם חשוב לכם שכל מוזמן בחתונה שלכם ירגיש שחיכיתם לו, אל תוותרו על מתנה אישית שתעניק לו את ההרגשה שהיה שווה לפנות את הזמן הדרוש לבילוי בחתונה שלכם.


 


רעיונות למתנות שתוכלו לתת לאורחים בחתונה

בעוד שבשנים עברו המזכרות מהחתונה לא התאפיינו ביצירתיות רבה ובאופן כללי לא זכו לתשומת לב מיוחדת, בשנים האחרונות התחום של מזכרות לאירועים התפתח להפליא וכל אחד מנסה להיות מקורי יותר מהשני. אבל עם כל הכבוד ליצירתיות, רצוי לשים דגש על הפן העיצובי כך שהמתנות לאורחים יוסיפו לעיצוב החתונה וגם ישמשו כמזכרת לאורחים: כך תרוויחו פעמיים. אז אילו מתנות יפות ומעוצבות לדוגמה תוכלו לתת לאורחים בחתונה?
  • מזכרות בצורת חתן וכלה - כאן תוכלו לבחור בקופסאות קטנות המעוצבות בצורת חתן וכלה וממולאות בסוכריות או שוקולדים, דמויות קטנות של חתן וכלה ומוצמדות או מבצבצות מאריזה קטנה ויפה של סוכריות וכדומה.
  • אריזות קטנות ומעוצבות הממולאות בכל טוב - כל אחד ישמח לקבל מתנה אישית של שוקולדים או סוכריות בתוך אריזה יפה בצורת תיק, תיבת אוצר, דלי קטן או קופסה כסופה וזו מזכרת מקסימה לקחת הביתה.
  • כרית לטבעות - מדובר במזכרת מקסימה ביותר: כרית קטנה ומעוצבת לטבעות.
  • כיפות בכיתוב אישי - אם כבר באירוע דתי עסקינן, אז למה לא להשלים את האווירה עם כיפות שעליהן רקום שמות החתן והכלה ותאריך האירוע?
  • תמונה ממוגנטת של החתן והכלה - את המגנטים כבר כולם מכירים, אבל לא כולם מספיקים או רוצים להצטלם וגם לא כולם פוטוגנים, אבל החתן והכלה כן. אז בחרו תמונה מוצלחת שלכם, הוסיפו כיתוב מתאים וחלקו לאורחים כמגנט למזכרת.
 


אז לפני שאתם רצים להשקיע בסידור הפרחים, הנרות ושאר הקישוטים בחתונה, אל תשכחו את האורחים והשקיעו גם בהם בצורה שגם תשדרג את האירוע שלכם פלאים.ושיהיה במזל טוב!

אודות הכותב:

בברכה, ענת. קרוסלה - מתנה ליולדת ומזכרות לאירועים

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il