מאמרים - איך לבחור מזכרת מתאימה לשמחה שלכם? הדפסה מאתר מאמרים

איך לבחור מזכרת מתאימה לשמחה שלכם?

נכתב על ידי דן גולדברגר

[ הדפסת המאמר ]

איך לבחור מזכרת מתאימה לשמחה שלכם?


בשעה טובה, אתם מתכוננים לחגוג שמחה. זו יכולה להיות בר מצווה, חתונה, סעודת אירוסין, שבת חתן, ארוחת חג – וכל שמחה אחרת. בכל השמחות האלו תרצו להעניק מתנה ליקיריכם, שהגיעו, השקיעו, שימחו אתכם וחגגו עמכם. זו תהיה המזכרת שלהם לעתיד של השמחה המשותפת אין כמו ברכונים, תהילים או סידורים איכותיים המודפסים ברמה גבוהה וכוללים הקדשה אישית, על מנת לשמח את יקיריכם ולהביע את תודתכם.


אפשר לתת ספרי תהילים, ספר התהילים שנכתב ע"י דוד המלך ע"ה מכיל את המזמורים שליוו את כל עם ישראל בכל התפוצות. מזמורים אלו מלווים אותנו מאז ומתמיד. את הספר ניתן להשיג במגוון של דרכים- בכריכה קשה, בכריכה רכה, בעטיפת אורגנזה או עם הקדשה מיוחדת שתוסיפו.


בנוסף אפשר גם לתת סידורים לשבת או חומשים לשבת ולחג בכדי שבכל פעם שהאורחים ישתמשו בהם הם יזכרו בשמחתכם. בחומש ניתן יהיה לראות את הפרשה של בר המצווה או של שבת החתן וכך אפשר גם להשתמש במזכרת כבר במהלך החגיגה.


הצעה נוספת היא להעניק לאורחים חוברת של זמירות שבת עם שירי ארץ ישראל. אלו זמירונים שיכולים לתת גוון משמח ומיוחד לאירוע ולסעודות שבת של האורחים שלכם המתנות האלו ישמחו את האורחים שלכם, וישמשו אותם בעתיד לבוא. ההקדשה האישית שלכם תעזור להם להיזכר בשמחה שהם חגגו אצלכם, ואף תקרב עוד יותר ביניכם.


ניתן גם לעצב מזכרת משלכם עם ברכת המזון או ברכות אחרות שאתם מעוניינם לחלק לאורחים העיצוב יכול להיות כריכה לספר קיים או ממש ברכון שיעצב בעיצוב אישי לפי ההזמנה שלכם בנוסף זה יכול להיות גם במגנט או אפילו לוח שנה, כל עוד המתנה מקורית עם תוכן של קדושה ושל אמונה אתם יכולים להיות בטוחים כי האורחים שלכם יצאו עם ערך נוסף לשמחה שלכם.


עם המזכרת ועם הקדשה אישית שלכם האירוע יכול להשתדרג משמעותית ולקבל גוון איכותי וערכי. זוהי השמחה האמיתית. שמחה של תוכן יהודי וישראלי עם מבט לעתיד חינוכי וערכי.

אודות הכותב:

הכנסו לאתרנו


שמחות- האתר מספר 1 למזכרות איכותיות


ברכונים תהילים וסידורים


www.smachot.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il