מאמרים - כיריים גז והבטיחות הדפסה מאתר מאמרים

כיריים גז והבטיחות

נכתב על ידי דוד רביבו

[ הדפסת המאמר ]

התקנת כיריים ותנורי בישול רק על ידי טכנאי גז מוסמך
התקנת כיריים ותנורי בישול תתבצע רק על ידי טכנאי גז מוסמך היא כורח המציאות. אסונות רבים עלולים להתרחש אם הכיריים דולפים או אם צינור הגז לא חובר כראוי בין הכיריים לשקע הגז בקיר. כמו כן, ייתכן ותשתית הגז הביתית הפנימית שבין השקע בקיר למונה או מיכלי הגז לקויה ובדיקה זו היא פעולה שרק טכנאי גז מוסמך יכול לבצע. להלן מספר דגשים לגבי התקנת כיריים:

מפסק בטיחות נגד דליפות

זהו הקריטריון הראשון בכל כיריים. על פי חוק, טכנאי גז רשאים להיכנס לבתים של לקוחות, לצאת מהם בשל אי הימצאות מפסק הבטיחות על הכיריים ולדרוש תשלום מלא על הביקור על אף שלא בוצעה עבודה. מעוניינים להימנע מהתרחיש הזה? הפעולה שתצטרכו לבצע היא נורא פשוטה: ראשית כל, הימנעו מאתרי יד שנייה ואתרי מסירת חפצים. הכיריים הנמסרים באתרים אלו שייכים לתווי תקן ישראליים קודמים, בהם עוד לא היה צורך במפסק בטיחות)טרמוקפל) נגד דליפות. כעיקרון, מפסק הבטיחות הזה הוא הקונוס השפיצי שנמצא בכל חישוק בכיריים. גם כשניגשים לחנות מוצרי חשמל יד ראשונה יש לבדוק להם את הכיריים על ידי הבחנה במפסק)טרמוקפל) 

אינכם בטוחים? שאלו את הטכנאי בטלפון!

אם אינכם בטוחים, על אף הפסקה הקודמת, שתוכלו לזהות מפסק בטיחות על הדגם שתבקשו לרכוש, שאלו אותנו בחברת Gasco, המומחית מספר אחת לנושאי גז בארץ. שלחו את שם הדגם לנציג החברה והוא יחזור אליכם עם התשובה האם יש או אין מפסק בטיחות נגד דליפות על הכיריים והאם ניתן לרכוש אותן בכפוף לתו התקן הישראלי.

מה צריך לעשות לאחר קניית כיריים תקניות?
http://www.gasco.co.il/
חשוב ליצור קשר עם חברת גז רצינית ואמינה כמו Gasco- בראשות דוד רביבו, הטכנאי שחשף את מחדלי חברות הגז בישראל אינספור פעמים לתקשורת ולהזמין טכנאי מטעמה. האחרון יבדוק את תשתית הגז בביתכם, יתקן אותה אם נדרשים תיקונים ויבצע בדיקת דליפות עם רב מודד. אם הבדיקה עברה את הנדרש, הוא יחבר את הכיריים ויבדוק שגם הם אינם דולפים. בתום בדיקות אלו ינפיק המתקין אישור שההתקנה עברה בהצלחה ושהכיריים מותרים לשימוש רב פעמי בלתי מוגבל.
אם אתם זקוקים לבדיקות בטיחות, בדיקת תשתיות ותקינות מכשירי גז כגון כיריים ותנורי בישול על ידי טכנאי גז מוסמך, כמו גם להתקנה של יונקרס או לרכישתם, צרו קשר כבר עכשיו והיעזרו בשירותי הטכנאי הכי אמין במדינה בטלפון 054-4575633! לבטיחותכם סיגרו את ברז הבטחון בגמר כל שימוש!

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il