מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

רגע לאחר שהחופש הגדול יסתיים וכולם חוזרים לשגרה, החל המרוץ אחר ההכנות לחגים. עם בוא ראש השנה בעלי עסקים רבים מתלבטים בשאלה של בחירת מתנות לראש השנה. המנהג לחלק מתנות לראש השנה מהווה הזדמנות נהדרת להעביר מסר לעובדי החברה וללקוחותיה. יחד עם זאת חשוב שנוכל להעניק מתנה המתאימה לכל מקבליה, מה שהופך את ההתלבטות לקשה יותר.


בחירת מתנה לעובדים


השלב הראשון בבחירת מתנות לעובדים או ללקוחות הוא הגדרת התקציב שלכם. בהתאם לתקציב תוכלו להגדיר את סוג המתנה וגודל המתנה.


מתנות לעובדים


מתנות לראש השנה עבור העובדים מטרתה להעביר מסר לעובד שאתם בעלי העסק או החברה רואים את השקעתם לאורך כל השנה. המתנות לעובדים למעשה מחזקים את הקשר בין העובדים לחברה. בבחירת מתנות לראש השנה לועדי עובדים חשוב לשים לב לסוג המתנה. חשוב לאפיין מספר פרמטרים שיסייעו לבחור את סוג המתנה: נסו לבדוק האם יש חתך גיל של העובדים בחברה או סטאטוס משפחתי. בחברות רבות חתך העובדים הוא אחיד וקל יותר להתאים את המתנה למספר רב של עובדים. ישנן חברות שבהן הסטאטוס המשפחתי והגיל שונים וכאם יש מקום לחשיבה על אופי המתנה לעובדים. ישנם מקרים שהעובדים מקבלים מספר מתנות לבחירה ובהתאם לכך ניתן לחלק מתנות שונות לפי הבחירה של העובדים.


מתנות ללקוחות


בחברות רבות הקשר עם הלקוחות חשוב להמשך פעילות החברה ואינו מסתיים עם קניית המוצר או השירות. מתנות לראש השנה ללקוחות מאפשר לכם להעביר מסר חד וברור כי החברה רואה את תרומתם, וכמובן הזדמנות נפלאה לאחל שנה טובה. מתנות ללקוחות יכול לכלול את שם החברה ולתרום למיתוג החברה ולפרסום על גבי המוצרים.


בחירת מתנות לראש השנה


ההמלצה הראשונה היא הערכות למתנות לראש השנה הרבה לפני שהחג מגיע, זכרו שיש להכין את המיתוג על המתנות, לארוז אותן ואף לחלקן בזמן. ולכן חשוב לשים דגש לחברה אליה אתם פונים, שתהיה בעלת ניסיון בתחום ושתוכל לספק את הכמות הנדרשת לכם.


מומלץ לקנות מתנות מחברות מוצרי פרסום מתמחות במתנות שיווקיות, המחיר הינו זול יותר מקנייה בחנות או ספק. ההיצע של המתנות גדול יותר ומאפשר לשלב מספר סוגי מתנות לחלוקה לפי העדפה של העובדים בחברה,


המלצה נוספת שלנו היא לא להתעצל ולהכין כרטיס ברכה מעוצב וחתום בחתימה אישית.


אנו בעידן חדש מציע מגוון עצום של מתנות לעובדים וללקוחות לראש השנה לבחירתכם:  מארזי בקבוקי יין, סלסלות שי, מתנות ספורט, מוצרי קמפיינג, מוצרי נוי, מבחר תיקים, כלי בית ובישול, חבילות פיקניק ועוד. בנוסף צוות מקצועי ומיומן שימליץ לכן על מתנות לראש השנה בהתאם לצרכים ולתקציב שלכם. בברכת שנה טובה ומוצלחת – עידן חדש מוצרי פרסום ומתנות.

אודות הכותב:

עידן חדש מתמחה במוצרי פרסום, מוצרי קד"מ, מתנות לעובדים, מתנות ללקוחות, מתנות לראש השנה ועוד. באתר תוכלו למצוא מגוון עצום של מתנות לפי מחירים ולפי סוג המתנה.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il