מאמרים - כל מה שרציתם לדעת על סדנת עוגיות מעוצבות הדפסה מאתר מאמרים

כל מה שרציתם לדעת על סדנת עוגיות מעוצבות

נכתב על ידי שירן קרן

[ הדפסת המאמר ]

יש לכם חיבה מיוחדת לאפיית עוגיות טעימות? מרגישים שהתמקצעתם כבר בהיבט הקולינרי של העניין?
עכשיו הגיע הזמן שתתמקצעו גם בעיצוב העוגיות שאתם כבר יודעים להכין. אם זה המצב, כנראה שהמקום הנכון עבורכם הוא סדנת עוגיות מעוצבות.


אז למה הכוונה בדיוק בסדנת עוגיות מעוצבות?


בדיוק כמו שזה נשמע. מדובר בסדנה בת שלוש עד ארבע שעות בדרך כלל, שבה תלמדו את כל מה שאתם צריכים לדעת על עיצוב עוגיות מיוחדות. העיצוב נעשה בדרך כלל תוך שימוש בחומר מיוחד הקרוי "רויאל אייסינג", ומאפשר לנו, באמצעות מריחת שכבה דקיקה בלבד וטכניקת זילוף מיוחדת, לעצב באמצעות ממש כל דבר שנרצה- החל מעיצובים פשוטים כמו פרחים ופרפרים ועד לעיצובים מורכבים כמו דמויות מצוירות, פריטי לבוש, סמלי מותגים וכל דבר אחר שניתן לחשוב עליו.


הסדנאות מועברת לרוב על ידי שף פרטי או קונדיטור מקצועי, אשר ינחו אתכם בשלבים מסודרים ובנויים היטב לגבי חומרים, טכניקות זילוף וכל דבר אחר שיעזור לכם להפיק בעצמכם עוגיות מעוצבות וטעימות במיוחד.


סדנת קינוחי ג'לטין


אם מתחשק לכם להרחיב את האופקים שלכם קצת מעבר לתחום העוגיות המעוצבות, תוכלו להירשם גם לסדנת קינוחי ג'לטין. מדובר בסדנה הבנויה פחות או יותר על אותו עיקרון, רק שהיא מתמקדת בהכנת קינוחי ג'לי מיוחדים. הג'לטין הוא חומר ייחודי בפני עצמו, והעבודה עימו דורשת ידע וטכניקה ספציפית, אותם תוכלו לרכוש במסגרת הסדנה.


בשני המקרים, מדובר בסדנאות מהנות, מעשירות וחווייתיות, שימלאו לכם את הזמן הפנוי, ילמדו אתכם דברים חדשים ושימושיים וגם יכולו לשמש עבורכם כמקום מפגש חברתי שבו תוכלו להכיר אנשים חדשים. ניתן להזמין את הסדנאות גם כפעילות לימי גיבוש לעובדים, אירועים מיוחדים וימי הולדת ובכך להפוך כל חגיגה למהנה אפילו יותר.

אודות הכותב:

שירן קרן

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il