מאמרים - פיתוח אפליקציה או בניית אתר מותאם? הדפסה מאתר מאמרים

פיתוח אפליקציה או בניית אתר מותאם?

נכתב על ידי tal levi

[ הדפסת המאמר ]

אז התחלתם את דרככם כעסק אינטרנטי, כל הכבוד.
כעת, אתם מבינים שחלק גדול מקהל היעד שלכם יגיע דרך המכשיר הנייד או הטאבלט.
בשורה תחתונה, אתם מעוניינים בכמה שיותר לקוחות אשר יכניסו עבורכם כסף, ואתם מתלבטים האם להתאים את אתרכם או לבצע פיתוח אפליקציה עבור העסק שלכם. מה יותר טוב עבורכם? כמובן שאין תשובה כללית, אך במאמר זה אדגיש את היתרונות והחסרונות של כל גישה.


יתרונות בפיתוח אפליקציה:
פיתוח אפליקציה עבור העסק שלכם מאפשר לכם לקבל קשר ישיר עם הלקוח - תוכלו לשלוח אליו הודעות Push, דרך האפליקציה תוכלו להנגיש הרבה יותר פיצ'רים, כגון: מצלמה, ספר טלפונים, מקומות קרובים וכו'. בנוסף, האפליקציה מותקנת על מכשיר הלקוח, והוא אינו צריך לחפש אתכם בכל פעם שהוא צריך את השירות. לדוגמא, יש לכם עסק למכירת סלטים, ברגע שהלקוח הוריד את האפליקציה שלכם, הוא יכול לבצע הזמנה דרך האפליקציה, ובכל פעם שהוא ירצה להזמין סלט - הוא פשוט יפתח את האפליקציה ויגיע אליכם.


חסרונות בפיתוח אפליקציה:
צריך לקחת בחשבון 2 מערכות הפעלה, IOS ואנדרואיד, גם אם מפתחים במקביל, הפיתוח יקר יותר מפיתוח אינטרנטי, קשה יותר למשוך משתמש להוריד אפליקציה מאשר להיכנס לאתר.


יתרונות בפיתוח אתר מותאם:
הפיתוח מהיר יחסית, כל תוכן האתר נשאר, המחיר שתשלמו יהיה זול יותר ממחיר פיתוח אפליקציה בדרך כלל. קל יותר לתחזוק ותפעול שותף.


חסרונות אתר מותאם:


בניית אתר מותאם לא נותנת לכם גישה ממשית למכשיר הפלאפון, לא תוכלו לשלוח למשתמש הודעות PUSH, ולא תוכלו להשתמש ברוב יכולות המכשיר. 


לסיכום,


במידה והתקציב שלכם מוגבל, ואתם לא צריכים ממש גישה למכשיר ולתכונות אשר הזכרתי למעלה - לכו על אתר מותאם, בכל מצב אחר, פיתוח אפליקציה מומלץ בחום. בכל מקרה, שקלו בכובד ראש את היתרונות והחסרונות של כל גישה. התייעצו עם חברה איכותית לפני התחלת הפיתוח.

אודות הכותב:

Codletech הינה חברה לפיתוח אפליקציות ובניית אתרי אינטרנט.
לאפליקציות שפיתחנו יש מעל לרבע מליון הורדות,
לשיחת ייעוץ חינם התקשרו: 0526474299.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il