מאמרים - מבנים ניידים למכירה הדפסה מאתר מאמרים

מבנים ניידים למכירה

נכתב על ידי אלונה לידרמן

[ הדפסת המאמר ]

מבנים ניידים הם פתרון קל ונוח במקרים רבים. שיפוץ דירה או מעבר דירה הדורש התמקמות בבית זמני מבלי לבזבז כסף רב על שכירויות, משרד לעסק שחוסך את עלויות השכירות או מחסן לעסק הדורש אחסון ציוד במקום.


מבנים ניידים אינם דורשים התעסקות עם אישורים ובירוקרטיה מורכבת לשם השמת המבנה בשטח או בחצר הבית. מבנים ניידים למכירה חוסכים לכם את הריצות וההתעסקות עם אישורי בנייה, שרטוטים חריגות וועדות עירוניות למיניהן.


כיום ניתן למצוא מבנים ניידים למכירה בכל גודל, החל מחדר אחד הכולל שירותים ומטבחון קטן, ועד מבנה הכולל חמישה חדרים. מבנים ניידים מסודרים כדירה לכל דבר עם שירותים, מקלחת, מטבח חדרים, מזגנים ועוד. הבחירה גודל המבנה תלוי רבות בצרכים שלכם ובדרישות שלכם. כל שנותר הוא לחבר את המבנה הנייד לתשתיות המים, החשמל והגז וליהנות מבית מוכן.


בנים אלו מתאימים גם כמשרד, ניתן למצוא באתרי בניה רבים מבנים ניידים שכוללים חדר המתנה ומשרד נעים שבו למעשה פוגשים את המתעניינים ברכישת הדירה.


החלום של קרקע עם בית פרטי הוא חלום של אנשים רבים, עם מבנים ניידים החולם כבר אינו רחוק. אנשים שרכשו קרקע חקלאית ורוצים לממש את החלום של לגור בבית פרטי, אך יוקר המחייה לעיתים אינו מאפשר להתחיל בבנייה של בית, יכולים לגור במבנה נייד שיכול  לשמש כבית לכל דבר בשנים הראשונות. מבנים ניידים למכירה הם פתרון הזול שמאפשר לבני זוג לגור בבית עד שיוכלו לבנות בית פרטי ללא פשרות.  


מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים מבנה נייד?


רכישה או השכרה של מבנה נייד הוא פתרון קל ונוח לכל מטרה. עם זאת חשוב לזכור שמבנה נייד המשמש כבית או כמשרד חשוב שיהיה בטיחותי ונוח לכם. בדקו כי המבנה שאתם מעוניינים לרכוש או לשכור הינו בעל מבנים תווי תקן המוכרים על ידי משרד השיכון. חשוב  לוודא כי המבנה שאתם רוכשים עומד בתקנים אלו. בדקו מהם הצרכים שלכם במבנה, כגון: מספר החדרים, גודל מטבח,. בדקו כמה מזגנים אתם צריכים במבנה.


בדקו אילו אישורים נדרשים להצבה של יחידת דיור בשטח..


חשוב להשוות מחירים וקנו את המבנה מחברה בעלת ניסיון בתחום שתוכל לתת מענה גם בהמשך. 

אודות הכותב:

סניטציה הינה חברה המובילה בתחום מבנים ניידים למכירה, מבנים ניידים להשכרה, מכולות קירור להשכרה, שירותים ניידים לאירועים ועוד. 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il