מאמרים - איך מקבלים החלטה מדוייקת על פי עקרונות אן אל פי, nlp הדפסה מאתר מאמרים

איך מקבלים החלטה מדוייקת על פי עקרונות אן אל פי, nlp

נכתב על ידי יהודית קונפורטי

[ הדפסת המאמר ]

מה המצפן שלך לבחירה הנכונה משפע הבחירות שיש לך


אתם מכירים את הצורך לקבל החלטה מבין שתי אפשרויות או יותר. הצורך להחליט עלול להדיר שינה מעיניכם. ואם אתם הטיפוסים שמשגעים את כל העולם כשיש לכם קושי להחליט – אלוהים ישמור! אילו החלטות? זה יכול להיות מעבר לעבודה חדשה או מקצוע, זה יכול להיות קבלת החלטה כגון, האם לפרוש לשנת חופש או להיכנס במלוא העוצמה "בחיים", לשנס מותניים ולהתחיל את פרוייקט חייך בשיא הווליום..ברור שהמציאות מפגישה אותנו עם אינספור החלטות. ככה זה כשחיים ב"כוכב הבחירה", ככה זה כשהעולם שבו אנו חיים מפגיש אותנו עם מגוון הסתברויות ללכת בהן. אז יודעים לבחור נכון?


וזה העולם וזאת השאלה שאיתה צועד נדב, בחור צעיר ומעודכן בן 30 וזאת התהייה שהוא פוגש בימים אלו כשהוא מגיע אלי לייעוץ באמצעות היכולת העל חושית שלי. זה הזמן לגלות לכם שכמות ואיכות הלמידה שאני לומדת תוך כדי תיקשור על המין אנושי דרך התודעות שמתקשרות איתי מדהימה ומשמחת. ( ככה במאמר מוסגר).


אז נדב, הבחור הגאון הזה כשאיך שהוא מתיישב מולי ואני בעיניים עצומות מתחברת לתודעות חכמות ממני, מקבלת כבר מסר על השונות שלו, מתמלאה רוממות רוח. משהו בי יודע שהולך להיות תיקשור ממש מעניין ומלמד, גם בשבילך.


מסתבר שנדב מחובר לעולם של פרסום ומילים מהצד הטכנולוגי של עולם השיווק והפרסום וכשאני מתחברת לתודעה שלו אני מבינה ש: מבחינת היעוד שלו הוא אמור להביא ריפוי לעולם וגם כיהמקום שבו הוא נמצא, מבחינת מקום עבודה - צר ממידותיו.


מצד שני, איך לא, כמו בכל קונפליקט טוב אני רואה את הרצון לברוח מהכל, לברוח מהצורך לנהל אנשים, מההתחככות איתם, מהשיעמום במקום הנוכחי, לברוח לעשרה חודשים של חופש גדול לצורך כתיבה.


הנפש רוצה לברוח. לא רוצה להתמודד.


מאידך, כשאני בוחנת מה מצפה לו אם ימלא את ייעודו בחברות גדולות אני רואה שאין הבדל גדול מבחינת העניין אבל יש הבדל ענק מבחינת יכולת ההשפעה על העולם


יתרה מזאת, התודעה שלו מראה לי שהוא חוזה לעולם שלנו פחות מ 15 שנה של חיים, התודעה שלו מראה הרס, אש ותמרות עשן על פני בתים הרוסים. מוות והשמדה


נדב מאשר שזה מה שהוא רואה ואז ההחלטה לאן לפנות ניצבת מולי ברורה.


נדב, שמתוודה שהוא מרגיש בחיים כמי שעומד מול ספר עם אינספור אופציות של סיפורים עתידיים, מדפדף ותוהה מה נכון לו, מבין באמצעותי שהוא מחפש את המצפן שיעזור לו לבחון כל החלטה שלו.


איך בוחרים?


ואז אני מעמידה בפניו את העובדות הבאות:
    • העבודה הנוכחית קטנה עליו ובאמצעותה לא יגיע הריפוי לעולם

    • הצורך לברוח, שמתגלם בעיני כמחילה על קרקעית עשוייה מעצמות ריקות מבשר לא תאפשר התכנסות אמיתית

    • היעוד שלו קשור לריפוי

    • באמצעות חברה גדולה יותר כגון פייסבוק – אפשר יהיה להעביר ידע והשפעה להצלת העולם.

ומרגע שהמצפן ברור: הצלת העולם והזמן הדוחק – ההחלטה נלקחת.


מעניין...


הכותבת היא אן אל פי טריינר, תואר בינלאומי, הדרגה הגבוהה ביותר בתחום האן אל פי, מרצה ברחבי הארץ בקורס שפיתחה "להחליף את הדיסק במוח", בעלת קליניקה בצפון הישן של תל אביב ליעוץ והכוונה ואימון מתמחה באן אל פי.


 

אודות הכותב:

יהודית קונפורטי- מאמנת רוחנית מתקשרת ומטפלת בNLP http://www.my.alternativli.co.il/kjud שעת משבר או חיפוש הדרך? משהו יכול להשתנות. צרו איתי קשר 0546240131 036051459 kjud59@gmail.com

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il