מאמרים - טיפוח ותספורת כלבים הדפסה מאתר מאמרים

טיפוח ותספורת כלבים

נכתב על ידי מולי פרלמן

[ הדפסת המאמר ]

מספרה לחיות בראשון לציון


בן הטיפוחים שלכם – טיפולי טיפוח אישיים לכלב


הכלב שלכם מרעיף עליכם אהבה מדי יום ולילה, מעניק לכם תשומת לב ואינספור ליקוקים. ידוע כי בית שיש בו כלב הוא בית חם ועוטף יותר מכל בית אחר שיש בו בני אדם בלבד. בדיוק כמו בני אדם, כל בעלי החיים אינם אוהבים להיות מלוכלכים ונהנים מניקיון וצחות. כמויות האהבה שבני האדם חשים לכלבים מביאות את הורי הכלב להשקיע בו לא אחת טיפולים מפנקים ויחס אישי ההופך את הכלב עצמו לנסיך קטן.


בשל המודעות ההולכת וגוברת לחשיבות ההשקעה בתספורת כלבים איכותית ומקצועית יותר ויותר מספרות כלבים באזור המרכז וברחבי הארץ כולה מציעים טיפולים אישיים ומפנקים לבעלי הפרווה הקטנים. אלו, העטופים פרווה גם בימים החמים וחשופים למזיקים שונים צריכים את עזרתכם כדי לשמור על רעננות הפרווה ועל מראה מבריק ומגע נעים. ברוב מדינות העולם המפותחות כבר ברור וידוע כי כלב זקוק להרבה יותר מתספורת בלבד וניכר כי גם ישראל מפנימה את הסטנדרטים המערביים בתחום בעלי החיים בשנים האחרונות.


אמנם, לא כל מספרה לכלבים מבצעת תספורת כלבים מפנקת. מסיבה זו חשוב להבחין היטב בין מספרה לכלבים המעניקה טיפול קוסמטי אישי ומפנק ובין מספרה המבצעת תספורת בלבד. בעת בחירת מספרה לכלבים, כדי להבטיח לעצמכם כלבון מאושר ומכשכש בזנבו, חשוב לברר את הפרמטרים הבאים:


התאמת התספורת על פי גזע הכלב


כל גזע הינו בעל פרווה ייחודית משלו ולכן מצריך תספורת מותאמת באופן אישי. סוג התספורת לכלב מבוססת על אופי הפרווה ומצבה, אורכה ומצב העור, התנהגות הכלב והעדפות הוריו ועוד. אנחנו במולי חיות מחמד מקפידים להעניק לכלבים המסתפרים אצלנו תספורת מיוחדת בבחירה אישית! ולכן כל כלב מקבל אצלנו אבחנה ספציפית של הנתונים האישיים, על פיהם נקבע סוג התספורת.


"זה פראנץ' או מניקור טבעי?"


כיום מספרות כלבים מציעות הרבה יותר מתספורת בלבד. כדי להעניק לכלבונים הקטנים שלכם את הפינוק האולטימטיבי רצוי לברר מבעוד מועד אם המספרה שבחרתם מבצעת את הטיפולים הבאים: גזירת ציפורניים ושיופן, תספורת אופנתית מותאמת אישית, ניקוי אוזניים באמצעות חומרים מחטאים למניעת דלקות, הסרת שערות ממקומות רגישים לפרעושים כגון כפות הרגליים והבטן התחתונה, התרת קשרים וטיפוח סופי באמצעות חומרים מפנקים. אלו יעניקו לכלבכם ימים ארוכים של הנאה.


אבחון כללי


בניגוד למגוון רחב של מספרות כלבים ברחבי הארץ במולי חיות מחמד כלבכם יקבל יחס אישי ומפנק! הערנות והמבט המעמיק למצב הכלב מאפשר לנו במולי חיות מחמד לאתר דלקות עור באם ישנן, לזהות את מצב הפרווה ולגלות אם יש צורך בהחלפת סוג המזון. בבחירת מספרה לכלבים זכרו כי אצלנו במולי חיות מחמד יקירכם מקבל את היחס האישי ביותר.


 

אודות הכותב:

לקבלת טיפים נוספים לגידול חיית המחמד והשהייה במחיצתה תהווה עם כייף ואהבה ללמציאת פתרונות לבעיות שצצות ,,, כנסו לאתר למתן טיפים   http://www.dogs-cats.co.il/   יש לי המון ניסיון כמאלף וספר כלבים מזה 30 שנה וכל זה מתוך אהבה במתן פתרונות ועצות חכנות מנסיוני  העשיר אשמח לתת לך  לשאלות וליעוץ ניתן להתקשר 03-9624844

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il